به دنبال چه خدمات آموزشی در زمینه کلاس تیزهوشان ششم هستید؟

چرا کلاس تیزهوشان ششم موسسه موفقیت ؟

کلاس ششم از مهم ترین پایه های تحصیلی است . از طرفی امتحان نهایی پایه ششم را پیش رو داریم . و از جهتی تعیین مدرسه سال آینده. طبق آمار سازمان سنجش ۹۰% رتبه های زیر ۱۰۰۰ در تهران از مدارس تیزهوشان(سمپاد) و نمونه دولتی بوده اند و بخش قابل توجهی از مابقی رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور از برخی مدارس غیردولتی خاص بوده اند . شاید بگویید از ششم باید به فکر کنکور بود ؟؟

جواب ما اینه که نه خیلی زود هست ولی آیا میدانستید در آزمون ورودی نهم به دهم مدارس تیزهوشان و سمپاد ۹۰% دانش آموزانی که از ششم وارد این مدارس شده اند بصورت مستقیم و بدون آزمون ورودی وارد پایه دهم مدارس سمپاد میشوند ؟!

بنابراین قبولی در آزمون ورودی سمپاد نهم به دهم چندین برابر سخت از قبولی در پایه ششم به هفتم است . یکی به دلیل حجم پذیرش بسیار کمتر در نهم به دهم و دوم به دلیل شرکت تعداد بیشتری دانش آموز در آزمون ورودی نهم به دهم مدارس تیزهوشان و سمپاد .

بنابر این آمار برای موفقیت در کنکور میبایست از پایه ششم تلاش کرد ، تا در یکی از برترین مدارس تهران قبول شویم و بتوانیم پایه های بعدیرا با برترین کیفیت آموزشی همراه با رقابت با برترین و قوی ترین دانش آموزان سپری کنیم.

هر ساله مدارس سمپاد و نمونه دولتی و مدارس غیرانتفاعی برتر در ماه های اردیبهشت و خرداد اقدام به برگزاری آزمون ورودی تستی از دروس پایه ششم از داوطلبان پایه ششم میکنند که برگزیدگان این آزمون میتوانند از پایه ششم به بعد در این مدارس تحصیل کنند .

براساس بررسی های کادر علمی موسسه موفقیت ، سطح سوالات این آزمون از سطح تدریس در مدارس بسیار بالاتر بوده و اغلب دانش آموزان حتی با معدل های ۱۹/۵ به بالا بدون آموزش های پیشرفته و تستی تخصصی نمیتوانند از پس این سوالات بر بیایند.

موسسه موفقیت هر ساله کلاس هایی با محوریت قبولی در آزمون های ورودی ششم به هفتم برگزار میکند که این کلاس ها در ۲ سطح پیشرفته و فوق پیشرفته میباشد .

دروس آزمون ورودی از تمام دروس پایه پنجم و ششم میباشد و دروس اصلی در موسسه موفقیت تدریس میشوند .

آزمون ورودی پایه ششم تحت عنوان آزمون شهاب است که محوریت اصلی این آزمون سوالات هوش است ولی در دل ۸۰% این سوالات مباحث ریاضی و علوم مرتبط با پایه ششم بسیار دیده میشود .

دروسی که در موسسه موفقیت تدریس میشوند برای قبولی در آزمون شهاب : ریاضی و هوش تصویری ، خلاقیت است . که تحت عنوان پکیج ریاضی و هوش ارائه میگردد .

ئانسیون مطالعاتی - پایه ششم - کلاس ششم

پانسیون مطالعاتی موفقیت

کلاس تیزهوشان ششم حضوری موسسه موفقیت ویژه دختران و پسران بصورت مجزا

کلاس تیزهوشان ششم شروع از تابستان

این کلاس ها شامل ۵ هفته کلاس در تابستان میباشند و ۱۸ هفته کلاس در پاییز (شروع از آبان) و زمستان و بهار سال آینده که هدف این کلاس ها تدریس مطالب بصورت پیوسته و با فاصله زمانی مناسب برای تکرارتمرین زیاد . تثبیت مباحث میباشد .

کلاس تیزهوشان ششم شروع از پاییز

این کلاس ها شامل ۲۳ جلسه کلاس آموزشی در طی پاییز و زمستان و بهار سال آینده میباشد که مناسب دانش آموزانی است که میخواهند در طی سال تحصیلی به تقویت پایه درسی خود بپردازند و مباحث پیشرفته دروس را بیاموزند .

دبیران کلاس تیزهوشان پایه ششم

برنامه کلاس‌ ششم موسسه موفقیت

اطلاعاتی در ارتباط با کلاس تیزهوشان ششم

کلاس تیزهوشان ششمریاضی و هوش پیشرفته ۲۳ هفته میباشد.

برای تمام کلاس ها هر جلسه یک کوییز گرفته میشود و هر ماه یک آزمون جامع اخذ میگردد .

تمام کلاس ها دارای جزوه مشخص هستند .

کلاس های فوق پیشرفته تکمیل کننده این کلاس ها است که شامل ۶ هفته تدریس بسیار فراتر و حل تست و روش تست زنی است.

برای ثبت نام و اخذ اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های آموزشگاه علمی موفقیت تماس بگیرید.

ارتباط با ما:۲۲۸۹۱۸۴۰ – ۲۲۸۷۱۴۹۶

آدرس :تهران ، پاسداران ، نگارستان ششم

ثبت‌نام