به بزرگترین و پرمخاطب ترین اردو نوروزی ایران خوش آمدید

اردوی نوروزی موسسه موفقیت در سال های 97 و 98 یکی از پرمخاطب ترین اردو نوروز های تهران شد . و دلیل آن اجرای بهترین برنامه ی آموزشی و اجرایی به همراه عمل به 100% موارد اعلام شده بود . اگر شما هم میخواهید از دوران نوروزتون بهترین استفاده رو بکنید و بیشترین پیشرفت رو تجربه کنید با موسسه آموزشی موفقیت همراه باشید همچنین پیشنهاد میشه نظرات شرکت کنندگان سال های گذشته و فیلم اردو نوروزی های سال های قبل را مشاهده کنید .

اردو نوروز موفقیت

در شرایط کرونا ، برگزاری اردو نوروز به چه صورت خواهد بود ؟ (مصوبه 9 اسفند 1399)

مصوبه 9 اسفند 1399 - برگزاری اردو نوروز حضوری ممنوع!

طبق بخشنامه ای که وزارت آموزش و پرورش روز 9 اسفند ماه 1399 منتشر کرده است . برگزاری اردو نوروز حضوری به دستور ستاد ملی کرونا ، برای تمام مدارس و آموزشگاه های علمی آزاد ممنوع است.  (منبع : وبسایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir)

موسسه موفقیت به عنوان آموزشگاه علمی آزاد رسمی و تحت نظر آموزش و پرورش منطقه 4 تهران ، اردو نوروز 1400 را فقط به صورت آنلاین و غیر حضوری ارائه میدهد . همچنین پانسیون مطالعاتی موفقیت که تا به امروز به دلیل احتمال ابتلا به کرونا تعطیل بوده است . تا دستور بازگشایی ستاد ملی کرونا همچنان تعطیل خواهد بود.

در عوض شرایط بسیار ویژه ای برای اردو نوروز آنلاین 1400 در نظر گرفته شده است که ادامه با جزئیات منتشر میشود.

بخشنامه اردو نوروز در شرایط کرونا

نظرات شرکت کنندگان اردو نوروز موفقیت

تصاویری از بزرگترین اردو نوروز ایران در سال های گذشته

تلفن های تماس موسسه آموزشی موفقیت : 22891840 و 22871496 میباشد.

اردو نوروز 1400 موسسه موفقیت طرح آنلاین

امسال به دلیل بیماری کرونا پیشنهاد جدی مجموعه موفقیت شرکت در اردو مطالعاتی آنلاین هست و بهترین شرایط رو براتون تو اردوی نوروزی آنلاین فراهم کردیم . تا با یک سیستم منظم و دقیق بتونید از امکانات آموزشی اردو نوروز به صورت کامل استفاده کنید و با نظارت و کنترل ما یه وقت کم کاری نکنید . تمام شرایط دقیقا مانند اردو حضوری شبیه سازی شده است و امکانات آموزشی بیشتری هم در اختیار شما قرار داده شده است .

شرایط اردو مطالعاتی نوروز آنلاین 1400

شروع دوره : 27 اسفند 1399                      پایان دوره: 12 فروردین 1400

طول دوره : 15 روز                                    هر روز از 7 صبح الی 23 شب

• هر روز 7 الی 7:15 صبح جلسه مشاوره انگیزشی با شخص مهندس ربیعی (مشاور ارشد موسسه) و اعلام بیدار باش دانش آموزان بصورت آنلاین از طریق اسکای روم ، پیگیری حضور دانش آموزان در این جلسه با پشتیبان های آموزشی و اطلاع رسانی به اولیا

• برنامه ریزی شخصی سازی شده هفته به هفته بصورت تماس تلفنی مشاور ارشد ( مهندس ربیعی) با تک تک دانش آموزان قبل از اردوی مطالعاتی و ارائه برنامه شخصی متناسب با روند مطالعه درسی + آموزش روش های مطالعه هر درس و جمع بندی دروس و آموزش تحلیل آزمون و تست زنی زنی سرعتی و راهکار های افزایش تراز و درصد در تماس های تلفنی

• برنامه ی درسی دانش آموزان در پورتال دانش آموزان قرار میگیرد و دانش آموزان هرشب میبایست میزان مطالعه خود را بصورت دقیق در پورتال ثبت کنند . در صورت تمایل اولیا هم دسترسی کامل به پورتال دانش آموزان و مشاهده برنامه و نظرات روزانه مشاور دارند .

• پیگیری اجرای برنامه ی درسی توسط مهندس ربیعی با تماس های طی هفته 3 روز یکبار + بررسی گزارش عملکرد روزانه دانش آموزان که در پورتال خود در سایت ثبت میکنند.

• در طی روند مشاوره تحصیلی 0 تا 100 روند مشاوره و برنامه ریزی شخصی بوده و تماما به قلم مهندس ربیعی مشاور ارشد موسسه موفقیت میباشد. و هیچ ارتباطی با پشتیبانان نمیباشد. (ظرفیت در کل محدود است)

• برای هر دانش آموز بصورت شخصی سازی شده آزمونی از مطالب برنامه ی خودش که در طی آن روز مطالعه کرده است . بصورت آنلاین گرفته میشود ، که این آزمون انگیزه دانش آموزان برای مفید تر مطالعه کردن را افزایش میدهد و بازخورد و نتیجه عملکرد مشاوره تحصیلی را نیز بهبود میبخشد لذا پیشنهاد میشود حتما این پکیج همراه پکیج مشاوره تحصیلی برداشته شود .

• در دروس ریاضی ، فیزیک ، شیمی و زیست شناسی  اساتید کنکور  انلاین هستند و مشکلات درسی شما را برایتان حل میکنند و به شما آموزش میدهد . زمان پاسخگویی به سوالات از 25 اسفند به اطلاع شما میرسد.

روند کار به این صورت است که شما مشکلات درسی خود را برای پشتیبان های آموزشی به صورت تصویر یا فایل صورتی ارسال میکنید و پشتیبان ها آن هارا برای دبیران ارسال میکنند . سوالات شما جمع آموری میشود . دبیران هر روز 2 ساعت آنلاین از طریق اسکای روم آنلاین میشوند و به سوالات حمع آوری شده شما پاسخ میدهند یا اگر بخواهید و به پشتیبان اطلاع دهید نحوه پاسخ دهی به آن مشکل را بصورت تصویر ، فایل صوتی یا فیلم برای شما بصورت شخصی ارسال میکنند .

ثبت نام اردوی نوروزی آنلاین موفقیت بصورت آنلاین است . برای این منظور 2 راهکار وجود دارد .

• راه اول ثبت نام : از طریق دکمه زیر بصورت آنلاین ثبت نام خود را انجام دهید و منتظر باشید تا حداکثر 15 ساعت بعد پشتیبان های آموزشی با شما تماس میگیرند .

ثبت نام آنلاین اردو نوروز
کارنامه دانش آموزان مهندس ربیعی در آزمون قلم چی
مشاوره تحصیلی پایه دهم - برنامه ریزی کنکور - برنامه ریزی کنکور - مشاور کنکور - سهیل ربیعی - مشاور کنکور ربیعی - برنامه ریزی پایه یازدهم - ثبت نام کلاس دهم ریاضی
کارنامه دانش آموزان مهندس ربیعی در قلم چی
سهیل ربیعی مشاوره کنکور مشاور تحصیلی
قبولی کنکور 98 آموزشگاه کنکور موفقیت
ریاضی-نهم-دهم-یازدهم-علی-توفیقی-ریاضی تیزهوشان نهم
علوم-نهم-فیزیک-دهم-یازدهم-کلاس تیزهوشان نهم
علوم-نهم-شیمی-کلاس تیزهوشان نهم

• راه دوم ثبت نام : مبلغ طرح مورد نظر خود را به شماره کارت (به نام سهیل ربیعی 1334-2071-1011-5892 به نام سهیل ربیعی) کارت به کارت کنید و برای ادامه روند ثبت نام رسید فیش پرداحتی را به شماره 09199514061 واتس اپ کنید .

 

در صورت داشتن هرگونه سؤال، با شماره 22891840 یا 22871496 تماس بگیرید.

تخفیف ثبت نام زود هنگام

شرایط اردو نوروزسال های گذشته موسسه آموزشی موفقیت

اردوی عید دخترانه

محل برگزاری : دانشکده برق دانشگاه خواجه نصیر

روز های برگزاری :28 و 29 اسفند 99 + 2 الی 12 فروردین 1400

ساعات برگزاری : 7 صبح الی 22 شب

اردوی عید پسرانه

محل برگزاری : پانسیون مطالعاتی موفقیت در پاسداران

روز های برگزاری : 2 الی 12 فروردین 1400

ساعات برگزاری : 7 صبح الی 22 شب

امکانات آموزشی اردو نوروز موسسه آموزشی موفقیت

هر نفر یک میز و صندلی استاندارد و راحت برای مطالعه 

هر روز برگزاری 2 جلسه کلاس جمع بندی با اساتید کنکور ، یک درس عمومی و یک درس تخصصی (اختیاری)

حضور تمام وقت رتبه های برتر کنکور و اساتید برای رفع اشکال درسی

مشاوره و برنامه ریزی شخصی سازی شده از 23 اسفند تا 14 فروردین (اختیاری)

حضور تمام وقت ناظرین و مراقبین در سالن های مطالعه و برقراری سکوت و نظم سالن مطالعه

پذیرایی صبحانه و میان وعده با بهترین کیفیت 

پذیرایی ناهار از رستوران فارسی و هانی (اختیاری) 

حضور تمام وقت مشاور روانشناس و برگزاری جلسات مشاوره انگیزشی و آموزشی جمعی

برگزاری آزمون شخصی سازی شده روزانه و آزمون جامع پایه (5 فروردین) و آزمون جامع سال دوازدهم (11 فروردین)

همچنین فیلم ضبط شده تمام کلاس های جمع بندی برگزار شده در اردو در پنل دانش آموزان در همین سایت قرار داده میشود و دانش آموزان میتوانند فیلم های کلاس های جمع بندی را حتی بعد از اردو مشاهده کنند .

مشاهده تمامی عکس های اردو های نوروز سال های گذشته موسسه آموزشی موفقیت
اردوی نوروز چقدر تاثیر دارد؟

نوروز به دوران طلایی برای داوطلبان کنکور معروف است و غنیمت شمردن این زمان بسیار مهم است و تاثیر به سزایی خواهد داشت.

اردوی آنلاین نوروز بازدهی دارد؟

طبیعی است که اردوی نوروز بازدهی اردوی حضوری را نخواهد داشت اما همین اردو نیز اگر با برنامه ریزی و مطابق گفته ی مشاوران باشد تاثیر خوبی برای شما دارد.

قیمت اردوی نوروز آنلاین چقدر است؟

بسته به طرحی که شما انتخاب می کنید هزینه ها متفاوت خواهد بود ، اما هزینه ی آن بسیار کمتر از اردوی حضوری می باشد.