0
02122891840

هزینه کلاس تیزهوشان ششم

آمادگی ورود به آزمون تیزهوشان از جمله دغدغه های مهم والدین و دانش‌آموزان مستعد می‌باشد. امروز قصد داریم مطالب مفیدی درباره آزمون تیزهوشان و هزینه کلاس تیزهوشان ششم و نهم نسبت به هزینه کلاس های غیر درسی به شما بگوییم. اگر شما هم دانش آموزان متقاضی حضور در تیزهوشان هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا انتها همراه ما باشید.


سوالات متداول در رابطه با آمادگی و پرداخت هزینه کلاس تیزهوشان ششم

  • دلیل اهمیت زیاد قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چیست؟
  • مدارس استعداد درخشان چه ویژگی‌هایی دارند؟
  • ویژگی آزمون های تیزهوشان ششم و نهم چیست؟
  • راه های قبولی در مدارس تیزهوشان به چه صورت هست؟
  • ثبت نام در کلاس تیزهوشان ششم موسسه موفقیت چه مزایایی دارد؟
  • نحوه ثبت نام و پرداخت شهریه کلاس تیزهوشان ششم در موسسه موفقیت چگونه هست؟

دلیل اهمیت زیاد قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چیست؟

دلیل اهمیت زیاد قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چیست؟ - هزینه کلاس تیزهوشان ششم

یکی از دلایل اهمیت پرداخت هزینه کلاس تیزهوشان ششم این هست که، قطعا آمادگی شرکت در آزمون تیزهوشان ششم آسان تر از شرکت در آزمون تیزهوشان نهم خواهد بود. زیرا در صورت قبول نشدن در پایه ششم به هفتم، شما با دانش‌آموزانی که سه سال تحصیلی خود را در مدارس استعداد درخشان بودند، رقیب می‌شوید. پس به طبع قبولی در آزمون نهم سخت تر خواهد بود.

از دیگر دلایل اهمیت زیاد قبولی در آزمون تیزهوشان و پرداخت هزینه کلاس تیزهوشان ششم به هفتم، ورود به مدارس استعداد‌های درخشان و آموزش زیر نظر حرفه‌ای‌ترین کادر آموزشی خواهد بود. زیرا شما با ورود به این مدارس در کنار دانش‌آموزان برتر و سخت کوش قرار می‌گیرید. رقابت تحصیلی در مدارس استعدادهای درخشان خیلی بیشتر از مدارس معمولی و غیرانتفاعی هست. این امر موجب شده که ۶۷% رتبه‌های سه رقمی رشته‌‎های انسانی،تجربی و ریاضی از دانش‌آموزان مدارس استعدادهای درخشان باشند.


مدارس استعداد درخشان چه ویژگی‌هایی دارند؟

مدارس استعداد درخشان با هدف فراهم سازی یک فضای مناسب برای دانش‌آموزان تیزهوش و نخبه زیرنظر آموزش پرورش و مراکز سمپاد تشکیل شده‌اند. وجود برنامه منظم درسی و تشکیل محیط‌هایی جذاب برای بروز خلاقیت و استعدادهای دانش‌آموزان از دیگر ویژگی‌های موجود در مدارس تیزهوشان هست. همچنین توجه به شهریه مدارس نمونه دولتی و غیرانتفاعی و مقایسه آن با مدارس تیزهوشان، موجب می‌شود که بفهمیم هزینه مدارس تیزهوشان کمتر از مدارس دیگر هست.

علاوه بر آن طبق بررسی نتایج کنکور چند سال اخیر، شانس قبولی در کنکور دانش‌آموزان این مدارس بسیار بیشتر از مدارس غیرانتفاعی و نمونه دولتی هست. به همین صورت والدین نسبت به پیدا کردن یک آموزشگاه تیزهوشان معتبر و پرداخت هزینه کلاس تیزهوشان ششم و هفتم مشتاق هستند. با وجود رقابتی که هر ساله میان دانش‌آموزان برای شرکت در آزمون تیزهوشان هست. بنابراین والدین و دانش‌آموزان زیادی به منظور راهیابی به مدارس تیزهوشان حاضرند با پرداخت هزینه کلاس‌ تیزهوشان ششم و نهم از قبولی فرزندان خود مطمئن شوند.


ویژگی آزمون‌های تیزهوشان ششم و نهم چیست؟

دلایل اهمیت شرکت در آزمون تیزهوشان ششم

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به صورت تستی و چهارگزینه‌ای از مباحث هوش و استعداد تحلیلی مطرح می‌گردد. البته از آزمون سال ۹۸ به بعد با طرح سوالاتی در یک دفترچه جداگانه میزان دقت و سرعت عملکرد افراد را هم مورد بررسی قرار دادند. دانش‌آموزان باید دقت کافی در آزمون را داشته باشند. زیرا انتخاب هر گزینه غلط موجب گرفتن نمره منفی می‌شود. موسسه موفقیت با تقسیم بندی موضوعات سوالات آزمون و بررسی مفهمومی هر موضوع همراه دانش‌آموزان خواهد بود. هزینه کلاس تیزهوشان ششم و نهم بستگی به میزان استعداد فرزندان و مقدار کلاس آنها دارد.

آزمون تیزهوشان هر ساله در اواخر ماه اردیبهشت یا خرداد به صورت هماهنگ کشوری برگزار می‌شود. جالب اینجاست که بدانید گاها میزان سختی آزمون تیزهوشان از کنکور سراسری هم بیشتر هست. زیرا سوالات آزمون تیزهوشان برخلاف کنکور از مطالب درسی نیست. بیشتر سوالات در رابطه با هوش و استعداد تحلیلی می‌باشد. با وجود تمام مواردی که در رابطه با آزمون گفته شد، هر ساله این آزمون مورد استقبال دانش‌آموزان زیادی قرار می‌گیرد. خانواده‌ها برای ثبت نام و پرداخت هزینه کلاس تیزهوشان ششم و نهم به موسسات معتبر مراجعه می‌کنند.


راه‌های قبولی در مدارس تیزهوشان به چه صورت هست؟

برخی فکر میکنند برای ورود به مدارس استعداد درخشان و شرکت در آزمون تیزهوشان باید حتما هوش بالایی داشته باشند. اصلا این طور نیست! از مهم‌ترین عواملی که باعث قبولی شما در آزمون تیزهوشان می‌شود، پشتکار و تلاش شما در این مسیر خواهد بود. قبولی در این مدارس در گرو داشتن انگیزه، هدف، داشتن یک برنامه ریزی مناسب با شرایط دانش آموز و منابع آموزشی خوب هست. موسسه موفقیت تجربه زیادی در این حوزه دارد. این موسسه با بهره‌گیری از حرفه‌ای‌ترین اساتید همواره همراه دانش‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در آزمون تیزهوشان خواهد بود. بسیاری از والدین با سرمایه گذاری بر روی فرزندان خود و پرداخت هزینه کلاس تیزهوشان ششم و نهم موجب ساخت آینده بهتر برای آنها می‌گردند.


ثبت نام در کلاس تیزهوشان ششم موسسه موفقیت چه مزایایی دارد؟

مفتخریم به اطلاع برسانیم که موسسه آموزشی موفقیت پیشرو در زمینه آماده سازی دانش‌آموزان در آزمون تیزهوشان هست. آموزشگاه موفقیت با قبولی بیش از ۸۰ درصد دانش‌آموزان دوره‌های تیزهوشان، بیشترین تعداد قبولی آزمون ورودی تیزهوشان در سال‌های گذشته را دارد. اساتید آموزشگاه موفقیت از برترین اساتید در حوزه آموزش مطالب مرتبط با آزمون تیزهوشان هستند. تمام پکیج‌های آموزشی موفقیت دارای مشاور و برنامه ریزی منظم و دقیق هستند.

دانش‌آموزان زیر نظر مشاور و با بهترین برنامه درسی ممکن مشغول مطالعه خواهند شد. آنها با شرکت در آزمون‌های شبیه سازی شده تیزهوشان که حداقل هفته‌ای دوبار برگزار میشوند، طریقه مدیریت استرس و بهتر کردن نحوه عملکرد را می‌آموزند. کلاس‌های تیزهوشان به سه صورت حضوری، آنلاین و آفلاین تشکیل می‌شوند. که امکان ثبت نام در هر کدام از این کلاس‌ها متناسب با شرایط هر فرد وجود دارد.


نحوه ثبت نام و پرداخت شهریه کلاس تیزهوشان ششم در موسسه موفقیت چگونه هست؟

هزینه کلاس تیزهوشان ششم

امکان ثبت نام و پرداخت هزینه کلاس تیزهوشان به سه صورت حضوری، آنلاین و آفلاین وجود دارد. کلاس‌های تیزهوشان حضوری تنها مختص دانش‌آموزان ساکن تهران هست. در مقابل تمام دانش‌آموزان سرتاسر ایران می‌توانند به صورت آنلاین در کلاس‌ها شرکت کنند. همچنین امکان تهیه پکیج آفلاین یا ویدیوئی برای افردی که دیر متوجه شروع کلاس‌ها شده‌اند، وجود دارد. کلاس‌های آمادگی تیزهوشان در دو دوره مجزا برنامه ریزی شده اند. دوره اول این کلاس‌ها در تابستان و دوره دوم از اوایل مهر تا اردیبهشت برگزار می‌شود. دوره تابستان شامل ۱۰ هفته آموزشی و دوره دوم شامل ۲۴ هفته آموزشی هستند. هر دوی این دوره ها از پشتیبانی تخصصی، برنامه ریزی دقیق و آزمون‌های شبیه ساز برخوردارند. هزینه کلاس تیزهوشان ششم و نهم هر دوره متفاوت هست. امکان شرکت در هر دوره به صورت مجزا وجود دارد.


سخن آخر

با وجود موسسات زیاد در حوزه آموزش انتخاب یک موسسه خوب و مورد اطمینان بسیار سخت و مشکل شده هست. آموزشگاه موفقیت با وجود افتخاراتی که در این زمینه کسب کرده، یکی از بهترین موسسات در این زمینه هست. هزینه کلاس تیزهوشان ششم و نهم موسسه موفقیت به صورت کاملا اقتصادی و مناسب در نظر گرفته شده‌اند. زیرا هدف موسسه آموزشی موفقیت ایجاد عدالت آموزشی میان همه انسانهاست.

امیدواریم این مطلب مورد توجه‌تان قرار گرفته باشد و اطلاعات مفیدی را به دست آورده باشید. اگر همچنان سوال و یا ابهامی برایتان باقی مانده می توانید آن را در قسمت نظرات بیان نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه کلاس تیزهوشان ششم و ثبت نام می توانید با شماره تلفن موسسه موفقیت تماس حاصل فرمایید. (۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰)

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.