ریاضی هوش ششم دوره تابستان

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
¤399 هزار تومان

کلاس ششم و مخصوصا درس ریاضی آن می تواند در ادامه مسیر تحصیل شما تاثیر گذار باشد و بنابراین توجه به آن اهمیت زیادی دارد. دلیل اهمیت پایه ششم پیش رو بودن امتحانات نهایی و تعیین مدرسه سال آینده و از طرف دیگر آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید حدود ۷۰ درصد نفرات برتر کنکور در مدارس تیزهوشان درس خوانده اند و ۲۰ درصد در مدارس غیر انتفاعی و تنها ۱۰ درصد در مدارس دولتی درس خوانده اند. این موضوع به خوبی نقش مدرسه را در تعیین مسیر زندگی آینده نشان می دهد. اما سوالی که پیش می آید این است که آیا از مقطع ششم باید به فکر کنکور بود؟!

پاسخ طبیعتا منفی است و خیلی زود است که از پایه ششم به فکر کنکور باشیم اما برای تحصیل در مدارس تیزهوشان، قبولی در پایه ششم به مراتب راحت تر از قبولی در پایه نهم است. زیرا ظرفیت پذیرش در سال ششم بیشتر می باشد و همچنین تعداد شرکت کنندگان کمتر است. علاوه بر این موارد تعداد دروس دانش آموزان و حجم درسی برای آزمون در پایه ششم بسیار کمتر خواهد بود. پس توصیه ما به شما این است که اگر به تحصیل در مدارس تیزهوشان علاقه دارید حتما از سال ششم اقدام کنید.


بهترین راهکار برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم چیست؟

اگر قصد قبولی در تیزهوشان ششم به هفتم را دارید، بهترین راهکار شرکت در کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان می باشد. موسسه موفقیت هر ساله کلاس های آمادگی تیزهوشان را با بهترین کیفیت برگزار می کند و تجربه خوبی در این زمینه دارد. دوره ای که در اینجا برای شما قرار داده شده است، ریاضی هوش ششم دوره تابستان می باشد که برای شما تدارک دیده شده است. هدف از این دوره آمادگی آزمون ورودی ششم می باشد.


دوره ریاضی و هوش ششم شامل چه چیز هایی می باشد؟

  • این دوره شامل ۷۲ جلسه است که ۲۱ جلسه ی آن در این دوره یعنی دوره ریاضی هوش ششم تابستان برگزار شده و ادامه آن مربوط به دوره ریاضی هوش ششم می باشد که از مهر تا اردیبهشت برگزار می گردد.
  • هر جلسه دوره حدود ۶۰ تا ۷۰ دقیقه می باشد.
  • دوره تابستان مجموعا دارای ۲۸ مجموعه سوال و حدودا ۷۰۰ نمونه سوال می باشد که در قالب تکالیف در هر جلسه قرار گرفته است.
  • ۴ مرحله آزمون شبیه ساز تیزهوشان با جواب تشریحی که به شما کمک می کند تا نقاط ضعف خود را بشناسید و برای برطرف نمودن آن اقدام کنید. (نمونه آن را در تصویر زیر مشاهده می کنید)

ریاضی هوش ششم دوره تابستان - نمونه آزمون شبیه ساز تیزهوشان ششم


مباحث تدریس شده در دوره تابستان ریاضی هوش ششم

  • فصل ۱ و ۲ و ۳ ریاضی پنجم
  • فصل ۱ و ۲ و ۳ ریاضی ششم
  • تدریس مباحث مقدماتی هوش شامل هوش ریاضی و محاسباتی (دنباله ها) + (الگوهای عددیابی)
  • هوش تصویری و ۲ بعدی

اساتید دوره هوش ریاضی ششم

اساتید دوره ریاضی و هوش ششم از بهترین مدرسان می باشند که تخصص اصلی شان مباحث تیزهوشان می باشد و به خوبی می توانند دانش آموزان را برای آزمون ورودی تیزهوشان آماده کنند.

مدرس مباحث ریاضی

سرکار خانم مقدم با مدرک کارشناسی ارشد ریاضیات از دانشگاه خواجه نصیر – مدرس مدارس تیزهوشان و سایر مدارس برتر تهران در پایه های ششم تا نهم – مولف نمونه سوالات آزمون های ورودی

مدرس مباحث هوش

جناب آقای ربیعی با مدرک کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه امیرکبیر و مدرس دوره های هوش و GMAT ویژه مدارس تیزهوشان و همچنین آزمون کارشناسی ارشد.  • تکمیل کننده این دوره، دوره ی هوش ریاضی ششم برای مهر تا اردیبهشت می باشد.
  • امکان دسترسی به تمامی ویدئوها و سوالات و فایل ها و جزوات به محض خرید برای شما فعال می شود.
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید