0
02122891840

دوره های کنکوری

برای مشاهده جزئیات پایه خود را انتخاب کنید

دوره های کنکوری آموزشگاه موفقیت

دوره های کنکوری آموزشگاه موفقیت

آموزشگاه موفقیت به عنوان یکی از بزرگترین آموزشگاه های تهران که در زمینه دوره های کنکوری فعالیت میکند، هرساله دوره های متفاوتی برای دانش آموزان کنکوری اجرا میکند. از جمله ، کلاس کنکور آموزشگاه موفقیت، پانسیون مطالعاتی آموزشگاه موفقیت، اردو نوروز آموزشگاه موفقیت، مشاوره ی تحصیلی آموزشگاه موفقیت و انتخاب رشته آموزشگاه موفقیت. 

در ادامه توضیحات کوتاهی درباره ی هر یک از دوره های کنکوری آموزشگاه برایتان آورده ایم. شما میتوانید برای دریافت اطلاعات دقیق و قیمت دوره ها یا وارد صفحه ی تخصصی هریک از دوره های کنکوری شوید و یا فرم های زیر را پر کنید تا مشاوران آموزشگاه با شما تماس بگیرند.

کلاس کنکور آموزشگاه موفقیت

مدرسه کنکور آموزشگاه موفقیت فقط ویژه دختران برگزار میشود. مدرسه کنکور موفقیت، به صورت کاملا مجزا از سایر دوره های آموزشگاه در شعبه (کنکور – Advance) آموزشگاه واقع در تهرانپارس برگزار میگردد. و از نظر سیستم برگزاری با سایر دوره ها بسیار متفاوت است.

مدرسه کنکور موفقیت، همانطور که از نام آن مشخص است. برخلاف آموزشگاه که دوره هایی، گسسته دارد، یکپارچه است و دانش آموزان کنکوری مانند دانش آموزان مدرسه ای، با قوانین مدرسه ای و محیطی مدرسه ای در این کلاس ها شرکت میکنند. از این رو، این کلاس ها دقیقا مانند کلاس های کنکور دبیرستان های غیرانتفاعی برتر تهران برگزار میگردد. 

دانش آموزان دختر در۳ رشته ی ریاضی، تجربی و انسانی در گروه های متفاوت، پکیج کامل تمام دروس کنکوری را دارند. علاوه بر آن سیستم مشاوره تحصیلی کاملا حرفه ای توسط مشاوران ، تیم کنکور موفقیت به رهبری استاد مسچی و دستیاران ایشان، انجام میپذیرد. در کنار کلاس کنکور و مشاوره تحصیلی ، آزمون های داخلی ، آزمون های خارجی (قلم چی ،گزینه ۲، سنجش) نیز برای دانش آموزان ثبت نام میشود.

نوع تدریس در مدرسه کنکور موفقیت به این نوع است، که تمام اساتید مباحث پایه های دهم،یازدهم و دوازدهم به صورت کنکوری به شما تدریس میکنند و در کنار آن ها نکات تستی و کنکوری نیز به طور کامل آموزش داده میشود. همچنین برای آمادگی در امتحانات نهایی ، پایه دوازدهم هم تشریحی و هم تستی به طور کامل تدریس میشود. در این صورت شما اصلا نیازی به شرکت در مدرسه ی عادی خود ندارید و به طور کامل در مدرسه کنکور موفقیت ثبت نام میشوید و کل سال کنکور را در مدرسه کنکور موفقیت طی میکنید و در پایان سال آزمون های نهایی خود را میدهید. پس یک پکیج کامل و متفاوت از سایر آموزشگاه ها پیش روی شماست.

مدرسه کنکور موفقیت ویژه ۳ رشته ریاضی، تجربی و انسانی میباشد.

پیش از ثبت نام سوال دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران تخصصی کنکور موسسه موفقیت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند. شماره تماس : ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

پانسیون مطالعاتی آموزشگاه موفقیت

پانسیون مطالعاتی آموزشگاه موفقیت قدیمی ترین و اولین پانسیون مطالعاتی شمال تهران بود که در سال ۹۴ راه اندازی شد. 

پیشرفته ترین امکانات آموزشی در این مرکز فراهم شده است. تا دانش آموزان کنکوری بتوانند در کل سال از این محل به عنوان یک کتابخانه VIP استفاده کنند. 

از امکانات پانسیون مطالعاتی میتوان به سالن مطالعاتی بزرگ با ظرفیت بیش از ۵۰ نفر در دو طبقه و مجموعا ۱۰۰ نفر با رعایت فاصله مناسب اشاره کرد. میزها و صندلی های پانسیون مطالعاتی موفقیت از جدید ترین مدل ها و سازگار با اصول ارگونومی بدن دانش آموزان تهیه شده است و استاندارد و مناسب مطالعه طولانی مدت است. همجنین میزها طوری طراحی شده است که در عین داشتن فضای کافی و بزرگ برای مطالعه ، دید به دیگر افراد نداشته باشد تا تمرکز دانش آموزان در پانسیون مطالعاتی کنکور موفقیت حفظ شود. 

علاوه بر این امکانات، که در دوره های کنکوری آموزشگاه موفقیت است، حضور تمام وقت ناظر مطالعاتی در پانسیون مطالعاتی باعث شده است. در حین خفظ آرامش سالن مطالعه ، جوی دوستانه و آرامش بخش برای دانش آموزان ایجاد شود.

برای مشاهده اطلاعات کامل تر پانسیون مطالعاتی موفقیت، وارد صفحه ی تخصصی پانسیون مطالعاتی شوید.

 

اردو نوروز آموزشگاه موفقیت

اردو نوروز آموزشگاه موفقیت سال های ۹۷ و ۹۸ در دانشگاه خواجه نصیر تهران، واقع در زیر پل سیدخندان ویژه دختران و در آموزشگاه موفقیت واقع در پاسداران ویژه پسران برگزار شد. و در سال ۹۸، عنوان پر مخاطب ترین و بهترین اردو مطالعاتی را از دانش آموزان کنکوری کسب کرد. متاسفانه در سال های ۹۹-۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به دلیل شیوع ویروس کرونا این اردو برگزار نشد ولی با توجه به عادی شدن شرایط در سال ۱۴۰۱ ، نوروز ۱۴۰۲ اردو نوروز موفقیت پر قدرت تر از قبل و با امکانات بیشتر بازمیگردد.

اردو نوروز موفقیت هر ساله از ۲۷ اسفند ماه الی ۱۲ فروردین ماه هر روز از ساعت ۷ صبح الی ۲۱:۳۰ شب برگزار میشد. شرایط درجه یک برای مطالعه ، و حضور اساتید و مشاوران برتر کشور به منظور تدریس و جمع بندی و رفع اشکال دانش آموزان از نکات بارز این اردو بود.

ویژگی های برتر این اردو را میتوانید از طریق صفحه اصلی اردو نوروز موسسه موفقیت مشاهده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)