0
02122891840
مشاوره کنکور مهندس ربیعی
استاد ربیعی مساوره

مرکز مشاوره تحصیلی موفقیت - مهندس ربیعی

مشاوره کنکور – مشاوره تحصیلی – مشاوره درسی – مرکز مشاوره تحصیلی موفقیت سال هاست در زمینه مشاوره تحصیلی و کنکور به داوطلبان کنکوری و پایه خدمات مشاوره تحصیلی ارائه میدهد . با لطف خدا و یاری و همراهی دانش آموزان عزیز در سال های گذشته توانسته به رتبه اول در بین مراکز مشاوره سطح تهران در زمینه مشاوره تحصیلی و بیشترین رتبه های زیر ۱۰۰۰ هزار کنکور که به صورت مستقیم و شخصی در با مرکز مشاوره فعالی داشتند دست پیدا کنیم . که این موفقیت ریشه در عملکرد اصولی مرکز مشاوره و به کار گیری از همکاران خبره در این مرکز داشته است . مهندس سهیل ربیعی ، مدیریت مرکز مشاوره بنیانگذار موسسه آموزشی موفقیت و آموزش سنتر ، نقش بسزایی در ایجاد و اصلاح روند مشاوره تحصیلی اصولی و کاربردی داشته اند . و با نطارت پیوسته و مستمر بر روند امور و ارتباط پیوسته با دانش آموزان و اولیا باعث شده اند سطح کیفی عملکرد موسسه در طی سالیان گذشته حفظ شود . با این وجود برای مرکز مشاوره کنکور و مشاوره درسی موفقیت و تیم مشاوره مهندس سهیل ربیعی همواره کیفیت عملکرد مشاوره کنکور و پایه بر تعداد دانش آموزان ارجهیت داشته و همواره تعداد دانش آموزان این مرکز محدود است . البته در سال های گذشته با تربیت مشاوران و پشتیبانان زبده هر ساله تعداد دانش آموزان تحت پوشش مرکز مشاوره افزایش یافته است ولی همچنان دانش آموزانی هستند که مجموعه ظرفیت پذیرش آن ها را ندارد . لذا مجموعه موفقیت برای در اختیار گرفتن و همراهی با دانش آموزان جدید در سال گذشته اقدام به انتخاب از بین آن ها را کرده است . تا دانش آموزانی که هدف والایی دارند و در عین حال سخت کوش هستند وارد مرکز مشاوره کنکور موفقیت شوند و با همراهی کادر آموزشی و مهندس سهیل ربیعی بتوانند ، زحمات کادر مشاوره و خودشان را به نتیجه برسانند . لذا برای ثبت نام در کادر مشاوره موفقیت پس از خواندن تمام اطلاعات این صفحه فرم پایین برگه را پر کنید تا مشاوران مجموعه همان روز با شما تماس بگیرند و پس از بررسی کامل نتیجه امکان یا عدم امکان همراهی شما با مرکز مشاوره موفقیت را به اطلاعاتون برسانند .

مشاوره مهندس ربیعی

رتبه هاو قبولی های سال های گذشته

تمام دانش آموزانی که در ادامه اسم – رتبه و محل قبولی شان آمده است . بصورت مستقیم با مرکز مشاوره موفقیت امر مشاوره تحصیلی را داشته اند و تمام مدارک و مستندات قبولی و همکاری با مرکز مشاوره موجود میباشد .

کنکور 98 آموزشگاه موفقیت
کنکور 97 آموزشگاه موفقیت
کنکور 96 آموزشگاه موفقیت

نحوه عملکرد و طرح های مشاوره کنکور موفقیت

دانش آموزان در مرکز مشاوره موفقیت هنگام ثبت نام ابتدا یک آزمون تعیین سطح درسی میدهند و باتوجه به سطح درسی خود با  در سطوح A , B , C , D طبقه بندی میشوند . که با توجه به سطح درسی خود با مشاور متخصص که یکی از دستیاران مهندس ربیعی است شروع به همکاری میکنند .(بهترین مشاوره کنکور)

این سطح بندی به چه منظور است ؟؟

دانش آموزان با سطح درسی مختلف نیاز به منابع مختلفی برای مطالعه دارند همچنین روش مطالعه شان قطعا باید باهم تفاوت کند . در کنار این موارد مشکلات و موانع ذهنی شان هم شبیه به هم است . این طبقه بندی باعث میشود مشاور متمرکز تر بتواند روی دانش آموزان کار کند و این موضوع باعث پیشرفت سریع تر دانش آموزان نیز میشود .

عملکرد مشاوران همراه چگونه است ؟ 

مشاوران همراه هر هفته (۳ بار) در روز های زوج یا فرد با دانش آموزان تماس میگیرند و علاوه بر بررسی عملکرد دو روز گذشته دانش آموز ، برنامه هفته آینده و روش مطالعه در هفته آینده ، نمونه سوال و منابع مناسب مطالعه و تکنیک های خاص مرکز مشاوره را به دانش آموزان آموزش میدهند و برای تماس های بعدی آن امور را از دانش آموزان میخواهند همچنین در این بین آزمون های جامعی ۲ هفته یا ۳ هفته یکبار از دانش آموزان گرفته میشود تا روند پیشرفت و خط رشد دانش آموز مشخص شود .

عملکرد مهندس ربیعی در مشاوره با دانش آموزان چگونه است ؟

 عملکرد هر یک از دانش آموزان پس از برگزاری جلسه های مشاوره تحصیلی تلفنی و یا حضوری با مشاوران همراه  ، توسط مهندس ربیعی چک میشود و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و یا مشاهده مشکل در روند پیشروی خود مهندس ربیعی با آن دانش آموز یا خانواده  تماس گرفته و مشکل را بررسی رفع میکند . در واقع تمام دانش آموزان تحت کنترل و بررسی مستقیم مهندس سهیل ربیعی هستند و مشاوران همراه راه ارتباطی این بین میباشند . همچنین برخی دانش آموزان در صورت وجود ظرفیت میتوانند طرح مشاوره تحصیلی سالیانه بصورت کاملا مستقیم با مهندس ربیعی را انتخاب کنند .

پانسیون مطالعاتی موفقیت

قبل
بعدی
دیدگاه کاربران
 • مهسا طارمیان ۸ مرداد ۱۴۰۱

  میخواستم بپرسم که هزینه مشاوره کنکور چقدر است و اینکه فقط برای دانش آموزان کنکوری است یا سایر پایه هم میتونن داشته باشن؟

  • movafaghiat ۸ مرداد ۱۴۰۱

   سلام
   وقتتون بخیر
   هزینه مشاوره کنکور بسته اینکه کدوم مشاور رو انتخاب کنید، حضوری باشه یا تلفنی، چند ساعت در هفته باشه و … تقاوت داره
   مشاوره برای همه مقاطع هست و از پایه ششم و نهم که برای تیزهوشان و مدارس برتر خورشون را آماده میکنن تا دانش آموزان مقطع متوسطه دوم میتونن از مشاوره تحصیلی بهره مند بشن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4.2/5 - (5 امتیاز)