0
02122891840
مشاوره دهم یازدهم - مشاوره تحصیلی دهم یازدهم

اهمیتِ داشتن برنامه و مشاوره پایه دهم یازدهم برای برنامه ریزی درسی برای جمع بندی دهم و یازدهم!

همانطور که احتمالا می دانید، بیش از نیمی از سوالات آزمون سراسری از پایه دهم و یازدهم مطرح می شود به همین اهمیت زیادی دارد که شما پیش از رفتن به پایه دوازدهم و شروع دوره پیش دانشگاهی حداقل یکبار تمامی مطالب پایه را به صورت تستی خوانده  و جمع بندی کرده باشید. این کار تنها با برنامه ریزی درسی برای جمع بندی دهم و یازدهم امکان پذیر خواهد بود. علاوه بر این موارد دانش آموزان در پایه نهم به دهم می بایست رشته تحصیلی خود را نیز انتخاب نمایند و اکثر دانش آموزان به دلیل نداشتن برنامه استاندارد در پایه دهم دچار افت تحصیلی می شوند. پس بنابراین اهمیت بالایی دارد که شما با داشتن برنامه صحیح بتوانید از همان پایه دهم شروع قوی داشته باشید!


چه مواردی در مشاوره دهم یازدهم به دانش آموزان گفته می شود؟

یک مشاور خوب و با تجربه ابتدا سعی می کند تا با خصوصیات و ویژگی های دانش آموز آشنا شود و سپس متناسب با آن بک برنامه اختصاصی و استاندارد برای دانش آموز تدوین می کند. این برنامه شامل زمان های مطالعه درسی، تست زنی، استراحت و تفریح، زمان بیدار شدن و خوابیدن و سایر موارد از این قبیل خواهد بود. همچنین با توجه به اینکه دانش آموزان باید در انتهای پایه یازدهم در امتحانات نهایی شرکت کنند، تعادل باید بین درس خواندن به صورت تشریحی و همچنین درس خواندن به صورت تستی برقرار باشد تا مشکلی از این بابت پیش نیاید.


مشاوره دهم یازدهم در موسسه فرهنگی آموزشی موفقیت!

موسسه فرهنگی آموزشی موفقیت با سال ها تجربه در زمینه مشاوره و کنکور در کنار شماست. دانش آموزانی که قصد دارند برای سال دهم و یازدهم خود با داشتن یک برنامه استاندارد و شخصی دروس پایه را جمع بندی نمایند وخود را برای آزمون سراسری آماده کنند، می توانند از مشاوران دلسوز، پیگیر و کاربلد موسسه موفقیت استفاده نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن موسسه موفقیت تماس حاصل فرمایید. (۲۲۸۹۱۸۴۰-۰۲۱)

5/5 - (1 امتیاز)