0
02122891840

کلاس های نکته و تست دهم

برای ثبت نام در کلاس های نکته و تست دهم آمادگی کنکور ۱۴۰۴موسسه موفقیت با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۸۹۱۸۴۰ | ۰۲۱-۲۲۸۷۱۴۹۶

کلاس دهم نکته تست و تقویتی
برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام فرم زیر را پر کنید

کلاس نکته تست دهم چه اهمیتی دارد؟

کلاس دهم نکته تست و تقویتی – اگر میخواهید در کنکور سراسری رتبه ی زیر ۱۰۰۰ کسب کنید و به رشته و دانشگاه مورد علاقه خودتان برسید ، میبایست از پایه دهم، خودتان را برای کنکور آماده کنید. طبق تجربه در موسسه موفقیت، اکثر رتبه های برتر کنکور، از دانش آموزانی بوده اند. که از پایه های قبلی خود را برای کنکور آماده کرده اند. نتیجه نشان داده است، سال دوازدهم برای کسب رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور کافی نیست و دانش آموزی که هدفش کسب رتبه ی زیر ۱۰۰۰ است. میبایست از پایه های قبلی، روش های درست مطالعه دروس، تست زنی، تحلیل آزمون و آزمون دادن را یاد گرفته باشد. دانش آموزانی میتوانند رتبه ی برتر کنکور را کسب کنند، که در این موارد تا پیش از ورود به پایه دوازدهم، تسلط کافی داشته باشند و علاوه بر آن مباحث پابه ی خود را با کیفیت بالا مطالعه و تست زنی کرده باشند و سال دوازدهم برای آن ها فقط زمان مطالعه دروس دوازدهم با همان تکنیک ها که سال قبل یاد گرفته اند باشد به همراه زمان جمع بندی کردن دروس. از این رو کلاس دهم و کلاس نکته و تست دهم (کلاس تقویتی دهم) شما را در این امر بسیار یاری خواهد کرد تا و تلاش کنید پایه دهم را هم اکنون بصورت تشریحی و تستی کنکوری ،  آموزش ببینید. اگر میخواهید از همین امسال پایه دهم خود را برای کنکورتان جمع بندی کنید و به این قدرت برسید که در خرداد ماه پیش رو بتوانید به تمام سوالات کنکور از پایه دهم و یازدهم  ۱۰۰% پاسخ درست دهید دوره های زیر را مشاهده کنید و یا فرم تماس انتهای این صفحه را پر کنید تا مشاوران موسسه آموزشی موفقیت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم را ارائه دهند .

ویژگی کلاس نکته تست دهم آموزشگاه موفقیت

این کلاس ها در ۳ درس ریاضی دهم ، فیزیک دهم ، شیمی دهم ارائه میشود.

برترین اساتید تهران در کنار کادر مشاوره تحصیلی آموزشگاه موفقیت، فضایی را ایجاد کرده اند تا شما دانش آموزان بتوانید به اهداف زیر برسید.

از ویژگی های کلاس های دهم آموزشگاه موفقیت مپمیتوان به موارد زیر اشاره کرد.

کلاس های حضوری و آنلاین

این کلاس های در دروس ریاضی دهم، فیزیک دهم، شیمی دهمدر دو نوع حضوری و آنلاین برگزار میگردد. که دانش آموزان میتوانند، در هر یک از دو نوع حضوری و آنلاین در آن ها شرکت کنند.  محل برگزاری کلاس های حضوری در آموزشگاه واقع در تهران، پاسداران میباشد. و کلاس های آنلاین پایه دهم به بستر BIG BLUE BOTTON در سیستم آموزشگاه آنلاین حرفه ای موفقیت برگزار میگردد.

منابع تست زنی برای پایه دهم 

جزوات کلاس‌ها دارای تعدادی تست درجه ۱ آموزشی هستند که در دل هر یک نکات اصلی نهفته است. علاوه بر این، برای هر درس کتاب‌های کمک درسی خاصی معرفی می‌شود. که این کتاب ها منبع تست زنی  هستند.

جزوه کلاس های دهم

در هر دوره جزوه ی درسی در پنل داوطلبان قرار می‌گیرد. این جزوات حاصل سال‌ها تجربه اساتید کلاس های دهم و یازدهم است. تمام نکات مورد نیاز برای قبولی در آزمون ورودی تیزهوشان سایر مدارس برتر در آن‌ها گنجانده شده است.

اساتید با تجربه

موسسه موفقیت در انتخاب اساتید دوره‌ها بسیار دقیق بوده وشرط حضور در موفقیت، تخصص و تجربه عملی چندین ساله در پایه مرتبط است. این دوره متشکل از چندین استاد مطرح و باتجربه در حوزه های آموزش در پایه دهم و یازدهم است.

سیستم پیشرفته کلاسها

کلاس‌ها تحت سیستم LMS موسسه برگزار می‌شود. تمام کلاس‌ها دارای سیستم BIG BLUE BUTTON می‌باشند و قطعی کلاس‌ها به تقریبا صفر است. آزمون‌های آنلاین و تکالیف، همگی از سیستم LMS برگزار می‌گردد.

تکالیف برنامه ریزی شده

از ابتدای دوره تا انتهای آن برای تسلط دانش آموزان بر مباحث  ۲ نوع تکلیف در نظر گرفته شده است. تکالیف اساتید که یک هفته زمان پاسخگویی دارند و تکالیف مشاور که به صورت روزانه هستند.

ارزیابی و سنجش

هر ۲ هفته یکبار آزمون شبیه ساز آزمون کنکور  با توجه به مباحثی که تا آن زمان تدریس شده است از دانش آموزان گرفته می‌شود. و کارنامه هریک فردای آن روز در پنل دانش آموز قابل مشاهده و چاپ است.

دروس ارائه شده در پایه دهم آموزشگاه موفقیت

آمادگی کنکور ۱۴۰۴
نوع تدریس در این کلاس ها تشریحی تستی است. ابتدا دوره مطالب مدرسه برای تفهیم کامل و عمیق مباحث و سپس حل تست و ارائه نکات تستی برای تسلط بر تست زنی میباشد.

ریاضی یازدهم

فیزیک یازدهم

شیمی یازدهم

ثبت نام دوره حضوری

تماس با ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

ثبت نام دوره آنلاین

تماس با ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

ثبت نام دوره آفلاین ریاضی دهم

ثبت نام دوره آفلاین فیزیک دهم

ثبت نام دوره آفلاین شیمی دهم

پنل آموزشی اختصاصی

پنل آموزشی اختصاصی در دوره آنلاین

 • امکان ثبت نام دوره‌ها به صورت حضوری، آنلاین و یا خرید فیلم ضبط شده
 • دسته بندی منظم منابع و آموزش‌های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان دانلود پکیج نمونه سوالات و آزمون‌های شبیه ساز 
 • امکان خریدن نمونه سوالات جدید شخصی سازی شده
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و تکلیف و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • امکان شرکت در کلاس‌های رفع اشکال 
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره‌ای ها روی تمرینات ارسالی دانش آموزان
 • هر ۲ هفته یکبار آزمون شبیه ساز
 • مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی پیوسته در طی دوره‌ها

میخوای وارد فضای کلاس های مجازی موسسه موفقیت بشی و همه چیز رو از نزدیک ببینی؟

ما براتون این فرصت رو مهیا کردیم که بتونی فضای کلاس های آنلاین مارو ببینی. پس همین الان روی لینک پایین بزن و وارد پنل کلاس ها شو!!

پس از کلیک روی دکمه زیر ، نام کاربری و رمز عبور رو ۹۹۹۳۲۱ بزن تا بتونی وارد بشی

پیش از ثبت نام سوال دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران تخصصی پایه نهم موسسه موفقیت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

تلفن های آموزشگاه موفقیت:

۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰ – ۰۲۱۲۲۸۷۱۴۹۶

آدرس آموزشگاه موفقیت:

تهران، پاسداران، نگارستان ششم، پلاک۵۵، طبقه سوم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)