مراحل ثبت نام در آموزشگاه موفقیت

مرحله 1 : ثبت الکترونیکی اطلاعات دانش آموز

برای ثبت نام در آموزشگاه موفقیت ابتدا با کلیک روی دکمه زیر ، فرم دیجیتال اطلاعات دانش آموزان را پر کنید. در صورتی که از قبل این فرم را پر کرده اید. به مرحله بعد بروید.

مرحله 2 : آموزش سیستم آنلاین

در صورتی که در دوره های حضوری و آنلاین آموزشگاه موفقیت ثبت نام کرده اید. برای آشنایی کامل با  پنل LMS موسسه موفقیت ویدئوی زیر را مشاهده کنید. همچنین در صورتی که تسویه حساب خود را انجام داده اید. فرم زیر را پر کنید تا همکاران آموزشگاه در کمتر از یک ساعت اکانت آنلاین شما را فعال کنند.

پخش ویدیو

در صورتی که تسویه مالی را انجام دادید. فرم زیر را پر کنید تا اکانت آنلاین شما بازشود.

مرحله 3 : آموزش سیستم آفلاین

در صورتی که در دوره های آفلاین آموزشگاه موفقیت ثبت نام کرده اید.و یا مایل به ثبت نام در آن ها هستید. برای آشنایی کامل با  پنل دوره های آفلاین موسسه موفقیت ویدئوی زیر را مشاهده کنید. همچنین در صورتی که تسویه حساب خود را انجام داده اید. فرم زیر را پر کنید تا همکاران آموزشگاه در کمتر از یک ساعت اکانت آفلاین شما را فعال کنند.

پخش ویدیو

در صورتی که تسویه مالی را انجام دادید. فرم زیر را پر کنید تا اکانت آفلاین شما بازشود.

برای پرداخت شهریه دوره های آموزشگاه موفقیت میتوانید از طریق لینک های پایین اقدام به پرداخت کنید. همچنین میتوانید مبلغ  شهریه خود را به شماره کارت مدیریت آموزشگاه پرداخت کنید.(شماره کارت را از مسئولین ثبت نام بخواهید).

همچنین در صورتی که ثبت نام خود را به صورت نقد و چک انجام میدهید میتوانید بخش نقدی پرداخت خود را از طریق دکمه سبز رنگ مقابل انجام دهید.

در این روش میبایست حتما طی 7 روز بعد از پیش پرداخت نسبت به ارائه چک هایتان به آموزشگاه اقدام کنید.

تیزهوشان‌ششم

پایه‌نهم‌آنلاین

پایه‌نهم‌حضوری