0
02122891840

کلاس های آمادگی آزمون ورودی نهم به دهم

تیزهوشان نهم - کلاس آمادگی تیزهوشان نهم
برای ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان و سایر مدارس برتر نهم به دهم موسسه موفقیت با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۸۹۱۸۴۰ | ۰۲۱-۲۲۸۷۱۴۹۶

کلاس تیزهوشان نهم ششم
برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام فرم زیر را پر کنید

بیشترین قبولی ۱۴۰۱ بازهم برای آموزشگاه موفقیت

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ اعلام شد و کارنامه قبولی پذیرفته شدگان سمپاد آموزشگاه موفقیت در حال قرار گرفتن در سایت است

آزمون ورودی مدارس برتر چیست؟

کلاس نکته و تست نهم – هرساله از دانش آموزان نهمی در انتهای سال ، برای انتخاب دانش آموزان برتر به منظور ثبت نام در مدارس برتر اعم از نمونه دولتی ، تیزهوشان و دیگر مدارس دولتی و غیر انتفاعی آزمونی گرفته می‌شود. مباحث این آزمون دروس پایه هشتم و نهم می‌باشد و دانش آموزان برای قبولی در این آزمون نیاز دارند تا علاوه بر اینکه معدل کتبی تشریحی ترم اول و دوم نهم بالایی داشته باشند، در آزمون تستی جزء نفرات برتر باشند. سطح سختی سوالات آزمون ورودی از سطح سوالات کتب درسی بسیار بالاتر بوده و لازمه ی قبولی هر داوطلبی در این امتحان آموزش های پیشرفته و فراتر از کتب درسی می‌باشد. اگر می‌خواهید در انتهای پایه نهم در یکی از مدارس برتر قبول شوید و با این کار راه خود را برای قبولی در رشته های درجه ۱ و دانشگاه‌های برتر ایران هموار کنید، دوره های زیر را مشاهده کنید و یا فرم تماس انتهای این صفحه را پر کنید تا مشاوران موسسه آموزشی موفقیت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم را ارائه دهند. ریاضی پیشرفته نهم و علوم پیشرفته نهم جز مباحث اصلی این کلاس‌ها می‌باشند.

چرا بهتر است در مدارس تیزهوشان یا نمونه دولتی درس بخوانیم؟

طبق آمار سازمان سنجش، که هرساله منتشر میشود. حدود ۷۰% رتبه های برتر کنکور سراسری از مدارس تیزهوشان و حدود ۱۰% از مدارس غیر انتفاعی برتر و ۱۰% از مدارس نمونه دولتی میباشند. این بعنی ۹۰% رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری از تعداد محدودی مدرسه که در ابتدای دوره ی دوم دبیرستان آزمون ورودی دارند، خارج میشوند. با بررسی این آمار میتوان این را نتیجه گرفت، که قبولی در مدارس برتر در این پایه یکی از مهم ترین دلایل و عوامل کسب رتبه برتر در کنکور سراسری است. از این رو قبولی در آزمون ورودی این مدارس بسیار پر اهمیت است. و میتواند سرنوشت علمی دانش آموزان را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

جال اینجا سوال مطرح میشود که مگر در این مدارس چه اتفاقی می افتد که این حجم از رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری از این مدارس خارح میشوند؟ برای پاسخ کامل به این سوال بهتر است چند مورد اصلی را بیان کنیم. اولین مورد و اصلی ترین مورد این است که این دانش آموزان که وارد این نوع مدارس میشوند، از یک فیلتر در شروع چایه دهم به نام آزمون ورودی عبور کرده اند و همگی دانش آموزانی هستند که وضع درسی عالی ای دارند و قبل از ورود به دوره دوم متوسطه، روش درست مطالعه و تست زنی را به خوبی یاد گرفته اند. این دانش آموزان عالی زمانی که در کنار هم قرار میگیرند، هم معلم میتواند روان تر تدریس کند و هم رقابت ایجاد شده بین این دانش آموزان، رفته رفته باعث میشود. که دانش آموزان پیوسته پیشرفت کنند. و وضعیت درسی خوب این دانش آزموان به وضعیت درسی عالی تبدیل میشود.

موضوع دیگر این است که اساتید و مشاوران این مدارس با سختگیری بیشتری انتخاب شده اند و کیفیت و پیگیری بیشتری دارند.

نتیجه این دو عامل باعث میشود که این نتیجه درخشان در انتهای مسیر رقم بخورد. 

در واقع ورود به این مدارس مانند ورود به یک رودخانه ای است که در نهایت نتیحه عالی میدهد.

سایر نکاتی بهتر است درباره مدارس برتر بدانیم

طبق بررسی نتایج مدارس تهران و شهر های بزرگ کشور در کنکور سراسری در مقایسه با دیگر مدارس ، حدود ۶۷% رتبه های ۳ رقمی کنکور در رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی از دانش آموزان مدارس تیزهوشان بوده اند. ۱۵% از دانش آموزان مدارس نمونه دولتی بوده اند و ۱۲% از دانش آموزان مدارس غیرانتفاعی برتر بوده اند و تنها ۶% دانش آموزانی که رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور را کسب کرده اند در مدارس دولتی عادی و سایر مدارس غیرانتفاعی تحصیل می‌کردند. این روند در رتبه های بین ۱۰۰۰تا ۳۰۰۰ کنکور سراسری که حدنهایی قبولی در رشته های خوب شهر های بزرگ ایران است. تقریبا با همین روند طی می‌شود.

بنابر نتایج بالا ، تحصیل دانش آموزان در مدارس برتر که شامل تیزهوشان، نمونه دولتی و برخی دبیرستان های غیرانتفاعی برتر است، آن هم در دوره ی دوم دبیرستان میتواند تضمین کننده رتبه برتر شدن دانش آموزان در کنکور سراسری باشد.

 

ازاین رو دانش آموزان پایه نهم هدفشان کسب قبولی در بهترین رشته بهترین دانشگاه های سراسری تهران و شهر های بزرگ هستند. می‌بایست این نکته را بدانند که  خرداد پایه نهم آخرین زمان ورود دانش آموزان به مدارس برتر می‌باشد.

برای بررسی دقیق تر نگاهی به شهریه مدارس بالا می اندازیم. مدارس تیزهوشان هر ساله از دهم تا دوازدهم شهریه ای حدود ۵ الی ۸ ملیون تومان دارند که برای تمام پایه از دهم تا کنکور یکسان است. مدارس نمونه دولتی شهریه ای حدود ۲ الی ۶ ملیون دارند و مدارس غیرانتفاعی، شهریه‌های سرسام آوری دارند که از هر سال ۲۰ میلیون تومان شروع می‌شود و براساس پایه تحصیلی و منطقه مدرسه و میزان خدمات تا ۵۰ میلیون تومان هم می‌رسد.

حال این موضوع مطرح می‌شود که دانش آموزانی که در مدارس تیزهوشان تحصیل می‌کنند علاوه بر شانس حدود ۷ برابری در کسب رتبه های برتر کنکور، در مجموع ۳ سال دوره دوم دبیرستان حدودا ۱۰۰ میلیون تومان کمتر شهریه پرداخت می‌کنند.

همچنین دانش آموزان مدارس نمونه دولتی با داشتن شانس ۱٫۵ برابری نسبت به مدارس غیرانتفاعی نیز، حدودا ۱۲۰ میلیون تومان کمتر شهریه پرداخت می‌کنند.

هر ساله در اردیبهشت و خرداد یا گاها تیرماه پایان سال نهم، از دانش آموزان متقاضی آزمون ورودی پایه دهم برگزار می‌شود. این آزمون در کل به ۳ دسته تقسیم می‌شود. آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، آزمون ورودی مدارس غیر انتفاعی

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان: این آزمون بصورت هماهنگ کشوری برگزار می‌شود و شامل ۱۰۰ سوال تستی است. شرط شرکت در این آزمون کسب معدل ۱۸ به بالا در پایه هشتم و ترم اول پایه نهم. در نتیجه نهایی شما، معدل موثر نیست و فقط رعایت شرط داشتن حداقل معدل لازم است. منابع این آزمون از پایه هشتم و نهم می‌باشد. آزمون شامل ۲ دفترچه استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی است. که دفترچه اول استعداد تحلیلی، دفترچه اول آزمون است و شامل ۵۰ سوال هوش از ۶ مبحث می‌باشد که دارای ۵۰ دقیقه زمان است.

دفترچه دوم، دفترچه استعداد تحصیلی است که شامل ۵۰ سوال از دروس هشتم و نهم است که در مجموع ۷۰ دقیقه زمان دارند. ۱۰ سوال از ریاضی، ۱۰ سوال علوم، ۱۰ سوال فارسی، ۱۰ سوال هدیه های آسمان و ۱۰ سوال مطالعات اجتماعی است. که به ترتیب با اهمیت ترین دروس آن ریاضی، علوم و فارسی میباشد.

طبق نتایج سال های گذشته کسب نتیجه ۹۰% در هوش و میانگین ۸۵% در دروس تحصیلی هشتم و نهم، کف قبولی است.

 
 

 

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی: این آزمون بصورت هماهنگ استانی برگزار میشود و شامل ۱۰۰ سوال تستی است. شرط شرکت در این آزمون کسب معدل ۱۷ به بالا در ترم اول و دوم پایه نهم است. در نتیجه نهایی شما، ۵۰% معدل تاثیر دارد و ۵۰% آزمون تستی. منابع این آزمون فقط از پایه نهم می‌باشد. آزمون شامل ۱ دفترچه سوال است و در مجموع ۱۲۰ دقیقه زمان دارد.

طبق نتایج کسب شده در سال های گذشته، درصد کل ۸۰% و معدل کل ۱۹ کف قبولی است.

۱۵ سوال قرآن و هدیه های آسمان، ۱۵ سوال فارسی، ۱۵ سوال عربی،۱۵سوال مطالعات، ۱۰ سوال زبان انگلیسی، ۱۵ سوال علوم و ۱۵ سوال ریاضی مباحث اسن آزمون است. همان طور که پیش از این اشاره شد. این سوالات فقط از محتوای کتاب پایه ی نهم مطرح میشود و از پایه های قبل سوال مطرح نمیشود. التبه سطح سوالات از سطح مدرسه بسیار بالاتر است. و همانند آزمون تیزهوشان نیازمند قعالیت فراتر از مدرسه میباشد.

آزمون ورودی مدارس غیرانتفاعی برتر: این آزمون بصورت جداگانه برای هر مدرسه برگزار می‌شود و تعداد سوالات و زمان متفاوت است. اکثر مدارس غیرانتفاعی آزمون شبیه به آزمون تیزهوشان یا نمونه دولتی برگزار می‌کنند و سطح سوالات اکثرا در حد آزمون تیزهوشان است.

👇توضیحات صوتی، در پاسخ به سوال: دوره های آمادگی آزمون تیزهوشان نهم چطور است؟👇

ویژگی های کلاس تیزهوشان نهم آموزشگاه موفقیت

کلاس‌های آمادگی آزمون ورودی تیزهوشان و سایر مدارس برتر تهران آموزشگاه موفقیت در سال ۱۴۰۰ طبق برنامه زیر است.

کلاس‌های ریاضی و علوم نهم از تابستان ۱۴۰۱ شروع می‌شود تا اردیبهشت ۱۴۰۲ ادامه دارد. کلاس‌های فارسی و عربی و هوش از پاییز آغاز می‌شوند. در تمام دوره‌ها تدریس و تست زنی انجام می‌شود.

همچنین دانش آموزان از شروع دوره می‌بایست در آزمون تعیین سطح آنلاین ما که از دروس ریاضی و علوم هشتم است، شرکت کنند و بر اساس نتیجه آزمون، در ۲ سطح پیشرفته و فوق پیشرفته تقسیم می‌شوند و در ۲ کلاس جدا از هم قرار می‌گیرند.

در کلاس های پیشرفته از سطح کتاب درسی تدریس می‌شود و در ادامه مطالب بالاتر از کتاب و ویژه آزمون ورودی آموزش داده می‌شود. در ادامه تست و تمرین حل می‌شود و در کلاس‌های فوق پیشرفته از ابتدا با علم به اینکه دانش آموزان مطالب سطح کتاب را در مدرسه می‌آموزند، اساتید شروع به تدریس فراتر از کتاب می‌کنند و در ادامه تست‌ها و تمارین بیشتری حل می‌شود.

دانش آموزان می‌توانند با عملکرد خوب در کلاس پیشرفته و کسب نمرات عالی در امتحانات تستی به سطح فوق پیشرفته بروند و دانش آموزانی که در کلاس فوق پیشرفته نتوانند عملکرد خوبی داشته باشند به سطح پیشرفته سقوط می‌کنند. این تغییر در کلاس‌ها پایان تابستان و پایان پاییز و پایان زمستان انجام می‌شود و ملاک تغییر نمرات داتش آموزان در آزمون های دو هفته یکبار موفقیت و نمرات تکالیف و فعالیت کلاسی است .

جزوه

در هر دوره جزوه ی درسی در پنل داوطلبان قرار می‌گیرد. این جزوات حاصل سال‌ها تجربه اساتید کلاس های تیزهوشان است. تمام نکات مورد نیاز برای قبولی در آزمون ورودی تیزهوشان سایر مدارس برتر در آن‌ها گنجانده شده است.

منابع تست زنی

جزوات کلاس‌ها دارای تعدادی تست درجه ۱ آموزشی هستند که در دل هر یک نکات اصلی نهفته است. علاوه بر این، برای هر درس کتاب‌های کمک درسی خاصی معرفی می‌شود. که این کتاب ها منبع تست زنی و تکالیف دانش آموزان هستند. که همگی می‌بایست آن را تهیه کنند.

اساتید با تجربه

موسسه موفقیت در انتخاب اساتید دوره‌ها بسیار دقیق بوده وشرط حضور در موفقیت، تخصص و تجربه عملی چندین ساله در پایه مرتبط است. این دوره متشکل از ۲ استاد مطرح و باتجربه در حوزه های آموزش ریاضی و هوش است.

تقویت ریاضی و هوش

در این دوره هم می‌توانید ریاضی پایه پنجم و ششم خود را تقویت کنید. هم می‌توانید با یادگیری فوت و فن‌های حل مساله‌های هوش در تمام جنبه‌ها خودتان را برای قبولی در آزمون ورودی تیزهوشان آماده کنید.

تکالیف برنامه ریزی شده

از ابتدای دوره تا انتهای آن برای تسلط دانش آموزان بر مباحث آزمون ورودی تیزهوشان، ۲ نوع تکلیف در نظر گرفته شده است. تکالیف اساتید که یک هفته زمان پاسخگویی دارند و تکالیف مشاور که به صورت روزانه هستند.

ارزیابی و سنجش

هر ۲ هفته یکبار آزمون شبیه ساز آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی با توجه به مباحثی که تا آن زمان تدریس شده است از دانش آموزان گرفته می‌شود. و کارنامه هریک فردای آن روز در پنل دانش آموز قابل مشاهده و چاپ است.

سیستم پیشرفته کلاسها

کلاس‌ها تحت سیستم LMS موسسه برگزار می‌شود. تمام کلاس‌ها دارای سیستم BIG BLUE BUTTON می‌باشند و قطعی کلاس‌ها به تقریبا صفر است. آزمون‌های آنلاین و تکالیف، همگی از سیستم LMS برگزار می‌گردد.

کلاس های ۲ سطحی

پس از ثبت نام آزمون تعیین سطح گرفته میشود و دانش آموزان در ۲ سطح A و B گروه بندی می‌شوند. تا سطح آموزش هر گروه مطابق دانش اولیه هر فرد باشد. دانش آموزان میتوانند در طی دوره با نمرات آزمون های خود بین کلاس‌های A و B جابجا شوند.

دروس ارائه شده در دوره تابستان ۱۴۰۱

آمادگی آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی و سایر مدارس برتر

ریاضی

علوم

ثبت نام دوره حضوری

تماس با ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

ثبت نام دوره آنلاین

تماس با ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

ثبت نام دوره آفلاین ریاضی

ثبت نام دوره آفلاین علوم

دروس ارائه شده در دوره مهر ۱۴۰۱ تا اردیبهشت ۱۴۰۲

آمادگی آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی و سایر مدارس برتر

ریاضی

علوم

هوش و استعداد تحلیلی

فارسی

ثبت نام دوره حضوری

تماس با ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

ثبت نام دوره آنلاین

تماس با ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

ثبت نام دوره آفلاین ریاضی

ثبت نام دوره آفلاین علوم

برنامه آموزشگاه موفقیت برای کلاس های آمادگی آزمون ورودی نهم چیست؟

پنل آموزشی اختصاصی

پنل آموزشی اختصاصی

 • امکان ثبت نام دوره‌ها به صورت حضوری، آنلاین و یا خرید فیلم ضبط شده
 • دسته بندی منظم منابع و آموزش‌های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان دانلود پکیج نمونه سوالات و آزمون‌های شبیه ساز 
 • امکان خریدن نمونه سوالات جدید شخصی سازی شده
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و تکلیف و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • امکان شرکت در کلاس‌های رفع اشکال .
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره‌ای ها روی تمرینات ارسالی دانش آموزان
 • هر ۲ هفته یکبار آزمون شبیه ساز
 • مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی پیوسته در طی دوره‌ها

افتخارات و قبولی ها

نتایج و قبولی‌ها در ۵ سال اخیر

۰
دانش آموز
۰
قبول‌تیزهوشان
۰ %
درصد قبولی
قبولی ششم به هفتم آزمون تیزهوشان آموزشگاه موفقیت
قبولی تیزهوشان نهم سال 99
قبولی 1400 تیزهوشان نهم

میخوای وارد فضای کلاس های مجازی موسسه موفقیت بشی و همه چیز رو از نزدیک ببینی؟

ما براتون این فرصت رو مهیا کردیم که بتونی فضای کلاس های آنلاین مارو ببینی. پس همین الان روی لینک پایین بزن و وارد پنل کلاس ها شو!!

پس از کلیک روی دکمه زیر ، نام کاربری و رمز عبور رو ۹۹۹۳۲۱ بزن تا بتونی وارد بشی

پیش از ثبت نام سوال دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران تخصصی پایه نهم موسسه موفقیت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

تلفن های آموزشگاه موفقیت:

۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰ – ۰۲۱۲۲۸۷۱۴۹۶

آدرس آموزشگاه موفقیت:

تهران، پاسداران، نگارستان ششم، پلاک۵۵، طبقه سوم

دیدگاه کاربران
 • زینب آرمان ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

  سلام
  خیلی تعریف کلاساتون شنیدم میشه هزینه کلاسای تیزهوشان نهم بگین

  • movafaghiat ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

   درود بر شما، برای دریافت قیمت با شماره های آموزشگاه موفقیت تماس بگیرید. ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

 • Razavi ۴ تیر ۱۴۰۱

  سلام وقتتون به خیر
  من برای مقطع اول متوسطه در مدرسه علامه حلی ۵ بودم، آیا باید برای مقطع دوم هم در آزمون شرکت کنم؟

  • movafaghiat ۴ تیر ۱۴۰۱

   سلام وقت شما هم بخیر
   در صورتی که شرط معدل اون مدرسه رو رعایت کرده باشید و مشکل انظباطی هم نداشته باشید، نیازی به شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ندارید.

 • صادقی ۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام و عرض ادب
  برادر من سال آینده میخواد در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کنه، آیا شرکت در این دوره شما براش کفایت میکنه؟

  • movafaghiat ۵ تیر ۱۴۰۱

   سلام وقتتون بخیر
   بله اتفاقا دوره‌های آمادگی آزمون تیزهوشان نهم به دهم مختص کسایی هست که قصد شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان و یا سایر مدارس برتر رو دارن. در این کلاس‌ها بچه ها نحوه تست زنی و هر آن چیزی که برای قبولی لازم دارن رو یاد میگیرن

 • salehi ۱۱ تیر ۱۴۰۱

  تاریخ آزمون تیزهوشان نهم به دهم سال ۱۴۰۲ مشخص شده؟

  • movafaghiat ۱۱ تیر ۱۴۰۱

   سلام
   خیر تاریخ دقیق هنوز مشخص نشده ولی معمولا بعد از امتحانات پایان ترم دانش آموزان است و در اواخر خرداد ماه برگزار می شود.

 • Mohammed ۵ مرداد ۱۴۰۱

  ببخشید لطفاً من رو راهنمایی کنید. بهترین علامه حلی های تهران کدام هاست؟؟

  • movafaghiat ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

   سلام به مقاله رتبه بندی مدارس تیزهوشان آموزشگاه موفقیت در وبسایت ما مراجعه کنید.

 • سامیار پورشیرازی ۸ مرداد ۱۴۰۱

  سلام
  من امسال وارد پایه نهم میشم و میخواستم برای سال آینده در آزمون تیزهوشان نهم شرکت کنم. میخواستم اگر امکانش هست کمی مشاوره بهم بدید.

  • movafaghiat ۸ مرداد ۱۴۰۱

   سلام سامیار جان
   بله حتما
   آزمون تیزهوشان نهم به دهم از دو بخش استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی تشکیل شده که مباحث از پایه هشتم و نهم هست. با توجه به سطح بالای آزمون شما باید خیلی تست حل کنید تا بتونید به مباحث مسلط بشید. همچنین کلاس آمادگی آزمون تیزهوشان نهم به دهم موسسه موفقیت نیز کمک زیادی به شما می کنه تا بتونید شانس قبولی تون را بالا ببرید.

 • آیلین خواجوی ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

  باسلام لطفا آدرس آموزشگاه موفقیت درتبریز رااعلام کنید

  • movafaghiat ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

   آموزشگاه موفقیت هیچ شعبه دیگری ندارد فقط در تهران هست

   • هلیا شیری ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

    سلام وقتتون بخیر، من امسال نهمی هستم و خیلی مصمم هستم که دهم بتونم برم تیزهوشان، باتوجه به این که رو مطالب هشتم تسلط دارم میتونم خودمو برسونم

 • امین ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

  یه سوال میخواستم ببینم تو اصفهان هم آموزشگاه دارین؟

  • movafaghiat ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

   سلام خیر متاسفانه فقط در تهران، شعبه داریم و بچه های سایر شهرستان ها میتوانند در کلاس های آنلاین موسسه شرکت کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5/5 - (9 امتیاز)