تاریخچه آموزش سنتر

آموزش‌سنتـر، یک مرجع رسمی در زمینه‌ی ارائه کلاس و کالای آموزشی است که توسط مدیریت مجموعه جناب مهندس سهیل ربیعی تاسیس شده است.

گام های نخست راه اندازی پروژه آموزش سنتر، در سال ۱۳۹۸ با ارایه آموزش های مرتبط دبیرستان و کنکور برداشته شد. آموزش سنتر، پس از مدت کوتاهی، در ۸/۹/۹۸ افتتاح شد و از زمستان ۱۳۹۸ ارائه کتب آموزشی و لوازم التحریر را نیز به پلتفرم خود اضافه کرد .

برنامه های پیش روی آموزش سنتر تبدیل این مجموعه به بزرگترین مرجع ارائه کلاس و کالای آموزشی است و امیدواریم بتوانیم اولین و بزرگترین مرجع آموزش آنلاین با تمام خدمات در اختیار مردم سرزمینمان ایران، قرار دهیم . شایان ذکر است بیش از ۹۰% کلاس ها و خدمات آموزشی آموزش سنتر بطور کاملا رایگان در دسترس همگان است .

پانسیون مطالعاتی موفقیت

تیم مشاوره کنکور موفقیت

گستره مخاطبین آموزش سنتر

تیم ما مفتخر است که برای تمام فارسی زبانان دنیا از ۳ ساله تا ۹۹ ساله کلاس و خدمات آموزشی ارائه دهد و تمام فارسی زبانان میتوانند در این مجموعه برترین آموزش هارا ببینید و به علم و دانش خود را روز به روز افزایش دهند .
همچنین تمام دبیران فارسی زبان در هر مقطع و هر موضوع آموزشی میتوانند از پلتفرم آموزش سنتر استفاده کنند و آموزش های خود را از طریق سایت ما در اختیار داوطلبان قرار دهند .

موسسه ی آموزشی موفقیت در آپارات