0
02122891840

پلتفرم کلاس های آنلاین آموزشگاه موفقیت

ضمن عرض خیر مقدم خدمت به همه دانش آموزان گرامی و خانواده‌شان، سال تحصیلی خوب و سرشار از موفقیت را برای همه آرزومندیم.

برای راحتی دانش آموزان و دسترسی آن‌ها به دوره‌ها و همچنین قرار دادن تکالیف و انجام آزمون‌ها ویدیوهای آموزشی تهیه شده است که در زیر می توانید آن‌ها را مشاهده نمایید. در صورت وقوع هر گونه مشکل و یا سوال یا ابهامی می توانید با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

گام یک پس از ثبت نام :

فعالسازی اکانت کلاس های آنلاین و ضبط شده

پس از ثبت نام، در دوره های حضوری و آنلاین، ابتدا میبایست اکانت آنلاین و فیلم های ضبظ شده خود را بسازید. برای این کار طبق روش زیر عمل کنید.

ابتدا روی دکمه آبی بالا (ورود به کلاس های آنلاین و ضبظ شده) کلیک کنید.

در صفحه ی باز شده، در نیمه پایین صفحه، روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

سپس یک شماره موبایل که در دسترس دانش آموزتان باشد را اینجا وارد کنید. و سپس روی دکمه ی ارسال کلیک کنید.

در مرحله ی بعد کد دریافت شده از طریق پیامک را، در قسمت بالای فرم وارد کنید و سپس، نام و نام خانوادگی و ایمیل (نیازی به در دسرس بودن نیست) را وارد کنید و در قسمت پایین یک پسورد برای خودتان انتخاب کنید.

پس از انجام این مراحل اکانت شما باز شده است و فقط کافی است مسئولین برگزاری کلاس، شماره شما را وارد کلاس ثبت نام شده بکنند.

حالا برای فعال شدن اکانت و ورود به کلاس ثبت نام شده، شماره موبایل خود و کلاس ثبت نامی خود را در فرم زیر وارد کنید. منتظر باشید تا حداکثر ۲۴ ساعت، همکاران ما اکانت شما را فعال کنند.(در صورتی عجله داشتید پس از ارسال شماره موبایل، با تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید)

پس از فعال سازی اکانت، میبایست دوباره از طریق همین صفحه، روی دکمه آبی رنگ (ورود به کلاس آنلاین و ضبط شده) کلیک کنید. و در مرحله بعد اگز از شما اطلاعات ورود خواست، فقط کافی است که شماره موبایل خود و رمزی که انتخاب کرده بودید را وارد کنید.(دقت کنید اینبار نیازی به ثبت نام نیست و فقط باید وارد پنل شوید).

پس از ورود به پنل، در منو روی گزینه “کلاس/وبینار های من” کلیک کنید و در زیر منو باز شده، روی گزینه، “کلاس/وبینار ثبت نام شده کلیک کنید. در صفحه ی بعدی برای شما، نام کلاس های ثبت نامی را نمایش میدهد. برای ورود به کلاس در زمان برگزاری کلاس میبایست روی دکمه سورمه ای رنگ “ورود به گفتگو” کلیک کنید و وارد فضای کلاس آنلاین شوید. و در صورتی که مایل هستید کلاس های ضبط شده  را مشاهده کنید میبایست روی دکمه ی “تنظیمات” که کنار دکمه ی ورود به گفتگو قرار دارد کلیک کنید. در صفخه ی باز شده، میتوانید لیست کلاس های برگزار شده به همراه تاریخ برگزاری آن ها را مشاهده کنید. و برای دیدن ویدئو های قبلی کافی است. روی گزینه نمایش کلیک کنید.

برای فعالسازی اکانت کلاس آنلاین و ضبط شده فرم زیر را پرکنید.

ویدئو آموزشی فعال سازی اکانت کلاس های آنلاین و ضبط شده

گام دو پس از ثبت نام :

ورود به اکانت تکالیف و آزمون ها

برای ارسال تکالیف و شرکت در آزمون های آموزشگاه موفقیت، میبایست وارد پنل دیگری شوید. ولی این بخش نیازی به فعال سازی و ثبت نام ندارد و فقط اگر اکانت شما ساخته نشده بود میتوانید از طریق فرم زیر درخواست دهید تا همکاران ما آن را برای شما سریعا فعال کنند.

برای ورود به پنل تکالیف و آزمون ها ابتدا، روی دکمه قرمز رنگ بالا (ورود به بخش تکالیف و آزمون ها) کلیک کنید.

دقت کنید اصلا نباید ثبت نام کنید و در صفحه ی بازشده میبایست، در محل نام کاربری و رمز عبور کد ملی خود را وارد کنید. اگر با این کار پیام “نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است” نمایش داد. فرم درخواست فعالسازی زیر را پر کنید.

در غیر اینصورت، با وارد کردن کدملی به عنوان نام کاربری و پسورد و زدن دکمه ورود، وارد پنل خود میشوید.

فقط دفعه ی اول که وارد پنل کلاس میشوید لازم است اطلاعات مورد نیاز فرمی که برایتان نمایش داده میشود. را پرکنید و بعد از آن دیگر نیازی به پر کردن فرم نیست و مستقیم وارد اکانت میشوید.

در اکانت ما با دو موضوع کار داریم. بخش اول تکالیف و بخش دوم آزمون ها

توضیحات بخش تکالیف: برای ارسال تکالیف، از منو سمت راست، وارد بخش تکالیف من شوید و در آن قسمت تکالیف موجود را میتوانید مشاهده کنید. به تاریخ و مهلت ارسال تکالیف دقت کنید. اگر زمان ارسال تکالیف به پایان نرسیده باشد شما میتوانید، تکالیف خود را انجام دهید ولی اگر زمان ارسال به پایان رسیده باشد. نمیتوانید تکالیف خود را انجام دهید.

برای انجام تکالیف ، روی گزینه انجام تکلیف کلیک کنید و در صفحه ی باز شده و در نیمه پایین صفحه، گزینه بارگزاری را انتخاب کنید و فایل PDF یا عکسی که از قبل از تکالیف خود تهیه کرده اید را اینجا بارگزاری کنید و در انتها روی دکمه ی ثبت و انجام تکالیف کلیک کنید. همچنین چند روز بعد از ارسال تکالیف میتوانید روی دکمه نتیجه ارزشیابی کلیک کنید و نمره ی دریافتی و توضیحات پشتیبان را روی تکلیف خود مشاهده کنید.

توضیحات بخش آزمون ها: برای شرکت در آزمون ها ، در روز و ساعات برگزاری آزمون، وارد پنل خود شوید و از منو سمت راست روی دکمه آزمون های من کلیک کنید و در زمان برگزاری آزمون، روی دکمه شرکت در آزمون کلیک کنید و سوالات را مشاهده کنید و مطابق با هر سوال ، گزینه پاسخ آن را در قسمت سمت چپ وارد کنید.(اگر فایل سوالات، برای شما نمایش داده نشد، روی دکمه دانلود یا بارگزاری مجدد سمت چپ بالا کلیک کنید تا سوالات برای شما دانلود شود). پس از پایان آزمون حتما روی دکمه ثبت و پایان آزمون کلیک کنید. 

کارنامه برخی آزمون ها بلافاصله بعد از آزمون برایتان نمایش داده میشود که فقط شامل درصد های شماست و رتبه شما در آن موجود نیست. و چند ساعت بعد کارنامه نهایی، که رتبه در آن وجود دارد برای شما صادر میشود که از همان بخش آزمون ها قابل مشاهده است. برخی از آزمون ها هم پس از آزمون هیچ کارنامه ای نمی آید و یکباره کارنامه نهایی چند ساعت بعد از پایان آزمون برایتان نمایش داده میشود.

برای فعالسازی اکانت تکالیف و آزمون فرم زیر را پرکنید.

ویدئو آموزشی فعال سازی اکانت کلاس های آنلاین و ضبط شده

4.3/5 - (6 امتیاز)