در تعطیلات عید قربان، برای ثبت نام با شماره 09204058655 در ارتباط باشید
0
02122891840
برای ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم موسسه موفقیت با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۸۹۱۸۴۰

1-1.png
برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام فرم زیر را پر کنید

بیشترین قبولی ۱۴۰۱ بازهم برای آموزشگاه موفقیت

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ اعلام شد و کارنامه قبولی پذیرفته شدگان سمپاد آموزشگاه موفقیت در حال قرار گرفتن در سایت است

برای مشاهده جزئیات پایه خود را انتخاب کنید

چرا قبولی در مدارس تیزهوشان ششم به هفتم اهمیت زیادی دارد؟

پایه ششم از مهم ترین پایه های تحصیلی است؛ دانش آموزی که هنوز با نمره آشنا نشده است و ابتدای راه تحصیل حرفه ای خود قرار دارد. مانند خمیر سفالگری است، که میتوان به هر شکل درآورد. پس چه بهتری که دانش آموز را طوری پرورش و آموزش داد. که از همین ابتدای راه، چاره ی بسیاری از مشکلات احتمالی آینده را اندیشیده باشیم. آماده سازی دانش آموزان پایه ششم، برای ورود به مدارس تیزهوشان و آزمون هوش ششم به هفتم، یکی از اموری است، که تاثیری بسزایی در سرنوشت دانش آموز شما دارد. دلیل این موضوع این است، که در صورت قبولی دانش آموز در آزمون ورودی دبیرستان های تیزهوشان، وارد فضایی میشود که، به دلیل کادر آموزشی حرفه ای، حضور دانش آموزان درجه ۱ و تلاشگر و ایجاد جو رقابتی، فضایی ایجاد میشود که پایه ی تحصیلی ایشان خوب و بی نقص شکل بگیرد. لازم به ذکر است که طبق گزارش سازمان استعداد درخشان، حدود ۷۰% رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری را، دانش آموزان دبیرستان های تیزهوشان تشکیل میدهند. که این نتیجه ی درخشان، حاصل تقویت پایه درسی و سایر اموری است که در این مدارس، انجام میشود. 

لازم به ذکر است، طبق قوانین سمپاد، در صورت قبولی دانش آموز، در آزمون ورودی تیزهوشان ششم به هفتم و کسب معدل ۱۸ به بالا در پایه ی نهم، این دانش آموز میتواند بدون آزمون ورودی، متوسطه دوم خود یعنی پایه دهم تا دوازدهم هم در این مدارس تحصیل کند. یعنی با یکبار قبولی در آزمون تیزهوشان، میتوانید تا کنکور در این مدارس بمانید و احتمالا شما هم با این سبک آموزش یکی از رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری خواهید بود.

باتوجه به اینکه، بسیاری از دانش آموزانی که از پایه ششم و با قبولی ، در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم وارد مدارس تیزهوشان شده اند. به صورت مستقیم و بدون آزمون ورودی مجدد، متوسطه ی دوم را در این مدارس میمانند، قبولی در آزمون ورودی تیزهوشان پایه ششم به هفتم، ارزشمند تر است. و به دلیل ظرفیت بسیار بیشتر پذیرش در پایه ششم، کسب قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم نسبت به پایه ی نهم بسیار ساده تر خواهد بود. که البته،محقق شدن این امر هم نیازمند، آماده سازی کاملا حرفه ای برای این آزمون است

 

جزئیات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چیست؟

نکته اولی که باید بدانیم این است که، در پایه ششم به هفتم فقط آزمون ورودی تیزهوشان برگزار میگردد. و آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از سال ۹۷ برای دوره اول متوسطه دیگر برگزار نمیگردد. و در دوره ی اول متوسطه، مدرسه ای با نام نمونه دولتی وجود ندارد.

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، طبق آخرین تغییرات، از مباحث هوش و استعداد تحلیلی مطرح میگردد و به هیچ وجه از دروس، پایه ششم سوالی مطرح نمیگردد. (تسلط به ریاضی پنجم و ششم برای پاسخگویی به برخی سوالات نیاز است). (متاسفانه برخی مجموعه ها در این پایه اقدام به برگزاری کلاس هایی بی ربط به آزمون ورودی میکنند.)

دانش آموزان پایه ی ششم، میبایست هر ساله در اسفند یا فروردین ماه پایه ی ششم خود از طریق سایت سمپاد اقدام به ثبت نام در آزمون تیزهوشان نمایند. این آزمون هر ساله اواخر خردادماه پایان پایه ی ششم به صورت هماهنگ کشوری برگزار میگردد.

بر اساس آخرین تغییرات، آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، شامل ۲ دفترچه است. دفترچه شماره یک، شامل مباحث هوش ادبی (هوش کلامی، هوش واژگانی، هوش ادبی و هوش درک مطلب) و هوش شهودی ( هوش تصویری، هوش هندسی، هوش فضایی) و هوش ریاضی (هوش عددی، هوش محاسباتی، هوش منطقی، هوش ترکیبیاتی، استعداد کفایت داده) و هوش طبیعی( هوش تجربی، هوش مهندسی، هوش استنباطی) است. از مجموع این مباحث ۶۰ سوال مطرج میگردد و ۷۵ دقیقه زمان برای پاسخگویی به این سوالات در نظر گرفنه شده است.

دفترچه شماره دو، شامل مباحث استعداد دقت و تمرکز و محاسبات سریع ریاضی است. که این دفترچه نیز شامل ۶۰ سوال و تنها ۲۵ دقیقه زمان برای پاسخگویی است.

برنامه آموزشگاه موفقیت جهت آماده سازی دانش آموزان

آموزشگاه علمی موفقیت با سالانه بیش از ۱۰۰ قبولی در آزمون تیزهوشان، با افتخار بیشترین تعداد قبولی تیزهوشان را در سال ها گذشته کسب کرده است. و با بهره گیری از کادری مجرب و برنامه ای وِیژه یکی از پرطرفدار ترین مجموعا های آموزشی در کشور میباشد. مفتخریم که در سال ۱۴۰۰ میزبان دانش آموزانی از شمالی ترین نقطه کشور (تبریز) تا جنوبی ترین نقطه کشور (عسلویه) بودیم.

 

کلاس های آموزشی موسسه موفقیت در ۲ نوع حضوری و آنلاین برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ برگزار میگردد. که شما میتوانید در هر نوع که علاقه مند بودید ثبت نام کنید.

به دلیل استقبال بالای دانش آموزان هر ساله ۵ الی ۷ سانس کلاس برای هر نوع کلاس های حضوری و آنلاین برگزار میگردد. که از این نظر میتوانید هر سانسی که زمان آن با زمان دانش آموز شما فیکس است انتخاب کنید. البته میبایست زودتر اقدام کنید.

۱- کلاس های آمادگی آزمون ورودی تیزهوشان ششم به هفتم در موسسه موفقیت از تابستان آغاز میگردد. در طی تابستان ۱۰ هفته آموزش طبق برنامه زیر خواهیم داشت.

۲- علاوه بر آن، پشتیبانی و مشاوره تحصیلی روی دوره برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است. که از خدمات آن میتوان به تماس ۲ هفته یکبار پشتیبان با دانش آموزان و رصد عملکرد آن ها و ارائه راهکار های مناسب برای نوع مطالعه و تست زنی و سایر امور آموزشی است. همچنین برگزاری هر دو هفته یکبار جلسه مشاوره جمعی، با دانش آموزان و اولیا و آموزش نکات خاص مشاوره ای آموزشی و انگیزشی و کنترل و نظارت بر کیفیت و نتیجه تکالیف و آزمون های دانش آموزان از دیگر خدمات آموزشی پشتیبانی و مشاوره روی دوره ها است.

۳- علاوه بر آن، برگزاری آزمون های شبیه ساز آزمون ورودی و آزمون های کنترلی عملکرد دانش آموزان که هر دو هفته یکبار برگزار میگردد. نتیجه این آزمون ها تاثیر بسزایی در عملگرایی دانش آموزان و ایجاد چرخه بازخورد، اصلاح، اقدام در امور درسی دانش آموزان دارد.

ادامه دوره از مهر تا اردیبهشت میباشد. که این دوره نیز شامل ۲۴ هفته کلاس و پشتیبانی تحصیلی طبق بالا و ۱۲ مرحله آزمون شبیه ساز  میباشد. 

 

جزئیات دوره تابستان آمادگی آزمون تیزهوشان ششم

دوره آموزشی

تابستان ۱۴۰۱

طول دوره

۲٫۵ ماه

تعداد جلسات

۲۰ جلسه

زمان آموزشی

۲۰ ساعت

نوع آموزش

حضوری یا آنلاین یا فیلم

ریاضی پنجم

تعداد جلسات ۸ جلسه

تعداد جلسات ۸ جلسه

مدت زمان ۸ ساعت

ریاضی ششم

تعداد جلسات ۸ جلسه

تعداد جلسات ۸ جلسه

مدت زمان ۸ ساعت

هوش عددی

تعداد جلسات ۴ جلسه

تعداد جلسات ۴ جلسه

مدت زمان ۴ ساعت

به همراه ۵ مرحله آزمون شبیه ساز در تاریخ های، ۳۱ تیر و ۱۴ مرداد و ۲۸ مرداد و۱۱ شهریور و ۲۵ شهریور

و مشاوره و پشتیبانی تحصیلی 

۵ مرحله جلسه مشاوره آنلاین با مهندس ربیعی مدیریت آموزشگاه

ثبت نام دوره حضوری

تماس با ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

ثبت نام دوره آنلاین

تماس با ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

ثبت نام دوره آفلاین

جزئیات دوره مهر تا اردیبهشت آمادگی آزمون تیزهوشان ششم

دوره آموزشی

مهر ۱۴۰۱ تا اردیبهشت ۱۴۰۲

طول دوره

۸ ماه

تعداد جلسات

۱۰۰ جلسه

زمان آموزشی

۱۰۰ ساعت

نوع آموزش

حضوری یا آنلاین یا فیلم

هوش زبانی

تعداد جلسات ۲۰ جلسه

هوش کلامی ، هوش واژگانی ، هوش ادبی ، استعداد درک مطلب

تعداد جلسات ۲۰ جلسه

مدت زمان ۲۰ ساعت

هوش شهودی

تعداد جلسات ۲۵ جلسه

هوش تصویری ، هوش هندسی ، هوش فضایی 

تعداد جلسات ۲۵ جلسه

مدت زمان ۲۵ ساعت

هوش ریاضی

تعداد جلسات ۳۵ جلسه

هوش عددی ، هوش محاسباتی ، هوش منطقی ، هوش ترکیبیاتی ، استعداد کفایت داده 

تعداد جلسات ۳۵ جلسه

مدت زمان ۳۵ ساعت

هوش طبیعی

تعداد جلسات ۱۰ جلسه

هوش تجربی ، هوش مهندسی ، هوش استنباطی

تعداد جلسات ۱۰ جلسه

مدت زمان ۱۰ ساعت

استعداد دقت و تمرکز

تعداد جلسات ۱۰ جلسه

تعداد جلسات ۱۰ جلسه

مدت زمان ۱۰ ساعت

به همراه ۱۲ مرحله آزمون شبیه ساز 

و مشاوره و پشتیبانی تحصیلی 

۵ مرحله جلسه مشاوره آنلاین با مهندس ربیعی مدیریت آموزشگاه

ثبت نام دوره حضوری

تماس با ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

ثبت نام دوره آنلاین

تماس با ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

ثبت نام دوره آفلاین

چرا آموزشگاه موفقیت بزرگترین آموزشگاه تیزهوشان هست؟

آموزشگاه موفقیت با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه تیزهوشان و آمادگی آزمون های ورودی، یکی از پرتجربه ترین مجموعه ها در ایران است. که سالانه میزبان صد ها دانش آموز پایه ششم است. با بهره گیری از اساتید مجرب و تخصصی هوش و همچنین مشاورین زبده، سالانه بیش از ۷۰% قبولی تیزهوشان معادل (۷۰ الی ۱۰۰) قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم است.

کلاس های آموزشی آموزشگاه موفقیت در زمینه تیزهوشان ششم به هفتم، به سه نوع حضوری ، آنلاین و آفلاین است. این به این معناست که اگر ساکن تهران باشید و علاقه داشته باشید در کلاس ها به صورت حضوری شرکت کنید، میتوانید در کلاس خای حضوری ثبت نام کنید. اگر ساکن شهرستان های دیگر هستید و یا در تهران هستید و مایل هستید به صورت آنلاین در کلاس ها شرکت کنید. میتوانید در کلاس های آنلاین تیزهوشان ششم موسسه موفقیت ثبت نام کنید. حتی اگر دیر شروع کرده اید یا به هر دلیل مایل هستید. کل دوره را یکجا و به صورت فایل ویدئویی دریافت کنید. میتوانید از دوره ای ضبط شده یا اصطلاحا آفلاین موفقیت استفاده کنید.

یعنی تمام دانش آموزان ایران میتوانند با هر سطح مالی آموزش های درجه یک،تیزهوشان را دریافت کنند. و این بعنی عدالت آموزشی که آموزش سنتر به دنبال آن است.

اساتید با تجربه

موسسه موفقیت در انتخاب اساتید دوره ها بسیار دقیق بوده و شرط حضور در موفقیت، تخصص و تجربه عملی چندین ساله در پایه مرتبط است. این دوره متشکل از ۲ استاد مطرح و با تجربه در حوزه‌های آموزش ریاضی و هوش است.

جلسات مشاوره آموزشی

هر دو هفته یکبار و پس از هر آزمون یک جلسه مشاوره جمعی به صورت آنلاین برگزار میگردد. که در این جلسات مشاوره، روش درست مطالعه و تست زنی و معرفی رشته های دوره دوم دبیرستان صورت می پذیرد.

آزمون های ۲ هفته یکبار

در موفقیت، همه دوره ها دارای آزمون های شبیه ساز، با فاصله زمانی ۲ هفته است و دانش آموزان و اولیا می‌توانند در این بازه زمانی بازخوردی مناسب از نحوه عملکرد داشته باشند.

پشتیبانی تحصیلی

لازمه هر موفقیتی، برنامه ریزی و تلاش پیوسته است. لذا تمام دوره‌های آموزشگاه موفقیت دارای پکیج مشاوره و برنامه ریزی روزانه هستند که دانش آموزان و همه روزه تکلیف و برنامه مشخص از طرف مشاور داده می‌شود.

پنل آموزشی اختصاصی

پنل آموزشی اختصاصی
 • امکان ثبت نام دوره‌ها به صورت حضوری، آنلاین و یا خرید فیلم ضبط شده
 • دسته بندی منظم منابع و آموزش‌های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل.
 • امکان مشاهده ویدیو‌های آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل‌های موردنیاز
 • امکان دانلود پکیج نمونه سوالات و آزمون‌های شبیه ساز 
 • امکان خریدن نمونه سوالات جدید شخصی سازی شده
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و تکلیف و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • امکان شرکت در کلاس‌های رفع اشکال 
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره‌ای ها روی تمرینات ارسالی دانش آموزان
 • هر ۲ هفته یکبار آزمون شبیه ساز
 • مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی پیوسته در طی دوره‌ها

میخوای وارد فضای کلاس های مجازی موسسه موفقیت بشی و همه چیز رو از نزدیک ببینی؟

ما براتون این فرصت رو مهیا کردیم که بتونی فضای کلاس های آنلاین مارو ببینی. پس همین الان روی لینک پایین بزن و وارد پنل کلاس ها شو!!

پس از کلیک روی دکمه زیر ، نام کاربری و رمز عبور رو ۶۶۶۳۲۱ بزن تا بتونی وارد بشی

قبولی تیزهوشان ششم موفقیت در ۴ سال اخیر

۰
دانش آموز
۰
قبول‌تیزهوشان
۰ %
درصد قبولی
قبولی تیزهوشان ششم آموزشگاه موفقیت
قبولی ششم به هفتم آزمون تیزهوشان ششم
قبولی ششم به هفتم تیزهوشان ششم آموزشگاه موفقیت
قبولی ششم به هفتم آزمون تیزهوشان آموزشگاه موفقیت
قبولی ششم به هفتم آزمون تیزهوشان آموزشگاه موفقیت
برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام فرم زیر را پر کنید

تلفن های آموزشگاه موفقیت:

۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰

آدرس آموزشگاه موفقیت:

تهران، پاسداران، نگارستان ششم، پلاک۵۵، طبقه سوم

نهمی هستید؟ وارد این صفحه شوید.

دیدگاه کاربران
 • AmoozeshCenter ۲ بهمن ۱۳۹۹

  دیدگاه جدید

 • بهنام اشکانی ۱۴ آذر ۱۴۰۰

  سلام و عرض خسته نباشید به کارکنان موسسه آموزشی موفقیت ، یک سوالی داشتم ، آیا موسسه موفقیت برای شهرستانها نمایندگی میدهد؟

  • AmoozeshCenter ۲۷ آذر ۱۴۰۰

   سلام . برای اخذ نمایندگی موسسه موفقیت لطفا با شماره های ۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰ و ۰۲۱۲۲۸۶۸۹۷۸ (ارتباظ مستقیم با مدیریت ) تماس حاصل نمایید.

 • معصومی ۴ تیر ۱۴۰۱

  آیا با خوندن کتاب درسی و تسلط روی اون میشه در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم قبول شد؟

  • movafaghiat ۴ تیر ۱۴۰۱

   سلام وقتتون بخیر
   با توجه به اینکه سوالات تیزهوشان ششم، هوش و استعداد است و سوال مستقیمی از کتاب درسی مطرح نمیشه. بنابراین خوندن کتاب درسی کمک زیادی به شما نمیکنه

 • جاوید ۵ تیر ۱۴۰۱

  سلام
  ببخسید یه سوال داشتم این کلاس آمادگی برای آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی، برای کسایی هست که پایه ششم شون تموم شده یا اونایی که میخوان برن پایه ششم؟

  • movafaghiat ۵ تیر ۱۴۰۱

   سلام وقتتون بخیر باشه
   برای کسایی هست که در سال تحصیلی جدید وارد پایه ششم می شوند. چون آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در پایان پایه ششم برگزار میشه و اینجوری دانش آموزان حدود یکسال فرصت دارند تا خودشون رو برای این آزمون آماده کنند.

 • farzaneh ۵ تیر ۱۴۰۱

  من پسرم امسال وارد پایه پنج میشه، آیا میتونه این دوره رو شرکت کنه؟

  • movafaghiat ۵ تیر ۱۴۰۱

   سلام
   برای دانش آموزانی که وارد پایه چهارم و پنجم میشن، دوره مقدماتی تیزهوشان مناسبه که با تماس با موسسه موفقیت میتونید از نحوه ثبت نام و شرایطش مطلع شوید. (۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰)

 • گیلانی منش ۸ تیر ۱۴۰۱

  سلام وقتتون بخیر
  هزینه ثبت نام در کلاس آمادگی تیزهوشان ششم به هفتم چقدر است؟

  • movafaghiat ۸ تیر ۱۴۰۱

   سلام
   با توجه به اینکه کلاس به صورت حضوری یا آنلاین باشه هزینه ها متفاوت است. برای اطلاع دقیق از هزینه ها و جزئیات بیشتر با شماره تلفن موسسه (۰۲۱۲۲۸۹۱۸۴۰) تماس بگیرید.

 • dorsa alavi ۸ تیر ۱۴۰۱

  سلام برای آزمون تیزهوشان باید کتاب های درسی رو بخونم یعنی همون اجتماعی ، علوم ریاضی ، فارسی …

  • movafaghiat ۸ تیر ۱۴۰۱

   سلام
   با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شامل سوالات هوش و استعداد تحلیلی است، خواندن کتاب و جزوه مدرسه به تنهایی کافی نیست

  • movafaghiat ۸ تیر ۱۴۰۱

   سلام وقت تون بخیر
   با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شامل سوالات هوش و استعداد تحلیلی است، خواندن کتاب و جزوه مدرسه به تنهایی کافی نیست

 • فاطیما گلستانی ۱۱ تیر ۱۴۰۱

  سلام
  یه سوال داشتم ازتون.
  آیا موسسه تیزهوشان در غرب تهران هم شعبه دارید شما؟؟؟؟؟؟

  • movafaghiat ۱۱ تیر ۱۴۰۱

   سلام
   خیر تنها شعبه موسسه موفقیت در خیابان پاسداران هست.
   شما و سایر دانش آموزانی که راهشون دور هست می تونید در کلاس تیزهوشان ششم به هفتم آنلاین موسسه موفقیت شرکت کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4.9/5 - (9 امتیاز)