0
02122891840
استاد هادی محسنیان - زیست و علوم - آمورشگاه موفقیت

پل های ارتباطی

استاد محمدهادی محسنیان

کارشناسی ارشد علوم سلولی مولکولی، طراح سوالات آزمون ها ورودی، دبیر برجسته زیست و علوم در پایه های نهم تا کنکور

مهارت ها

تدریس زیست شناسی کنکور 93
تدریس علوم دوره اول 99
بستر های آموزش مجازی 100
آفیس 100
فتوشاپ 80
فیلم برداری با پرده سبز 80
تولید محتوای آموزشی ضبط شده 95

استاد محمدهادی محسنیان دارای مدرک کارشناسی در رشته ی علوم سلولی مولکولی و کارشناسی ارشد علوم سلولی مولکولی – گرایش ژنتیک مولکولی از دانشگاه علوم دارویی تهران میباشند.

استاد محسنیان از ابتدا علاقه مند به تدریس و شغل دبیری بوده، لذا به همین دلیل رشته ای علوم پایه ای را انتخاب کرد، تا در ادامه را بتواند تدریس کند. در ابتدای راه، ایشان دبیر کلاس های رفع اشکال زیست شناسی بودند و در ادامه با مجموعه ی آموزشی مفید آشنا شدند. و در آنجا به عنوان دبیر زیست و علوم و کادر آموزشی مدرسه مشغول به کار شدند.

از افتخارات این استاد حرفه ای که تمرکز ایشان بر تدریس زیست و علوم در پایه نهم و زیست دهم تا کنکور است میتوان به قبولی بیش از ۱۰۰ دانش آموز ایشان در آزمون های ورودی مدارس برتر اشاره و تیزهوشان اشاره کرد.

استاد محسنیان از طراحان سوال آزمون های ورودی در مبحث زیست در برخی مدارس مطرح تهران از جمله دبیرستان مفید است.

همچنین ایشان جایزه برترین طرح درس سال در مدارس مفید را کسب کرده اند.

از سوابق استاد محسنیان میتوان به تدریس علوم و زیست شناسی در مدارس مفید، معاون آموزشی دبیرستان مفید قلهک، دبیر کلاس های شب امتحان و جمع بندی قلم چی، عضویت در باشگاه نانو ایران و برگزار کننده دوره های نانو تکنولوژی و تدریس زیست شناسی دهم تا کنکور در موسسات و آموزشگاه های پیام هدایت، حافظ و موفقیت اشاره کرد.