0
02122891840
مشاوره تیزهوشان - مشاوره تیزهوشان ششم - مشاوره تیزهوشان نهم - موسسه موفقیت

مدارس تیزهوشان، بهترین مدارس کشور!

مدارس تیزهوشان که برای دختران با نام فرزانگان و برای پسران با نام علامه حلی شهرت دارد، زیر نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان یا به اختصار سمپاد است. این سازمان هر ساله برای استعدادیابی و کشف دانش آموزان تیزهوش و با استعداد آزمونی تحت عنوان آزمون تیزهوشان در دو پایه ششم به هفتم (پایان مقطع ابتدایی) و نهم به دهم (پایان مقطع متوسطه اول) برگزار می کند. با توجه به اینکه این آزمون سطح نسبتا بالایی دارد، تنها دانش آموزانی که تلاش کرده اند و زحمت زیادی کشیده اند، می توانند به مدارس تیزهوشان راه یابند و این آزمون را می توان یک فیلتر بسیار قوی دانست که دانش آموزان خوب را از دانش آموزان متوسط و ضعیف جدا می کند.

قبولی در مدارس تیزهوشان = قبولی در کنکور!

طبق آمار رسمی اعلام شده از سوی سازمان سنجش، در کنکور سراسری ۱۴۰۱ حدود ۷۲٫۵ درصد رتبه های برتر را مدارس تیزهوشان تشکیل می دادند؛ این در حالی است که جمعیت دانش آموزانی مدارس تیزهوشان به نسبت کل، تنها ۲ درصد است! این آمار عجیب و تکان دهنده به خوبی از سطح اختلافی که از لحاظ علمی بین مدارس تیزهوشان و سایر مدارس وجود دارد، اطلاع می دهد. در رتبه دوم مدارس غیر انتفاعی با ۲۲٫۵ درصد افراد برتر کنکور هستند که البته این مدارس هم جز مدارس برتر غیرانتفاعی بوده اند و اکثر دارای آزمون ورودی هستند.
شما با قبولی در مدارس تیزهوشان و یا سایر مدارس برتر، شانس خود را برای قبولی در آزمون سراسری در رشته و دانشگاه دلخواه خود افزایش خواهید داد. دلیل این موضوع این است که این مدارس از همان ابتدا تمام نکات لازم تستی و تشریحی را به شما آموزش می دهند و با برگزاری امتحانات منظم باعث می شوند تا دانش آموزان مطالب را به مرور یاد گرفته و بر آن تسلط پیدا کنند. با این شرایط زمانی که شما به پایه دوازدهم و یا همان پیش دانشگاهی می رسید، تمام مطالب پایه را کامل خوانده اید و فقط نیاز به جمع بندی دارید. در مقابل اما مدارس عادی تازه از سال دوازدهم به یاد این می افتند که شما قرار است کنکور دهید و متاسفانه در زمان کمی که وجود دارد، عملا نمی شود درس های چهار سال را در یک سال جمع کرد؛ بنابراین اکثر دانش آموزان این مدارس رتبه خوبی کسب نمی کنند مگر اینکه خودشان از همان پایه دهم دروس را جمع بندی کرده باشند که تعداد این دانش آموزان بسیار کم است.

مشاوره تیزهوشان، راه حلی مطمئن برای قبولی در مدارس تیزهوشان و سایر مدارس برتر!

مشاوره تیزهوشان، راه حلی مطمئن برای قبولی در مدارس تیزهوشان و سایر مدارس برتر - مشاوره تیزهوشان - مشاوره تحصیلی تیزهوشان - مشاوره تیزهوشان ششم و نهم - موسسه موفقیت

اگر راز موفقیت دانش آموزان در مدارس تیزهوشان و سایر مدارس برتر را بپرسید، اکثر دانش آموزان یک نقطه مشترک دارند و آن هم برنامه ریزی اصولی است. داشتن یک برنامه استاندارد که متناسب با توانایی های شما تدوین شده باشد، همچون نقشه راهی است که می تواند بهترین مسیر رسیدن به موفقیت را به شما نشان دهد. بسیاری از دانش آموزان بوده اند که با وجود تلاش و درس خواندن زیاد اما در کسب نتیجه مطلوب ناموفق بوده اند؛ دلیل عدم موفقیت اکثر این دانش آموزان نداشتن برنامه برای درس خواندن اصولی بوده است. یک مشاور تیزهوشان خوب، پس از شناخت کامل خصوصیات اخلاقی و رفتاری شما، متناسب با توانایی‌تان برای شما برنامه استاندارد و درست تدوین می کند. این برنامه باید شامل زمان های مطالعه و استراحت، زمان تفریح، زمان بیدار شدن و خوابیدن و سایر موارد مشابه باشد.

مشاوره تیزهوشان ششم به هفتم، راه حلی نسبتا آسان برای قبولی در تیزهوشان!

اولین و شاید راحت‌ترین زمان قبولی برای شما در آزمون تیزهوشان در مقطع ششم به هفتم است. لازم است بدانید که تعداد شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به نسبت آزمون تیزهوشان نهم به دهم کمتر است و همچنین ظرفیت این مدارس در مقطع ششم به هفتم بیشتر است، بنابراین امکان قبولی در تیزهوشان ششم به هفتم به مراتب بیشتر است. شما با داشتن مشاوره تیزهوشان ششم و تلاش و زحمت هدفمند، می توانید به راحتی در تیزهوشان قبول شوید. با قبولی در تیزهوشان ششم دیگر لازم نیست برای تیزهوشان نهم آزمون دهید و به طور مستقیم وارد مدارس تیزهوشان در مقطع متوسطه دوم خواهید شد.

مشاوره تیزهوشان نهم به دهم، آخرین شانس شما برای قبولی در تیزهوشان!

اگر در آزمون تیزهوشان ششم قبول نشدید و یا بنا به هر دلیلی در این آزمن شرکت نکردید، آخرین شانس شما برای قبولی در تیزهوشان، آزمون ورودی تیزهوشان نهم به دهم است. با توجه به ورود مستقیم دانش آموزان تیزهوشانی از متوسطه اول به متوسطه دوم ظرفیت مدارس برای پذیرش کمتر است و تعداد نفرات زیاد هم باعث می شود که کار شما کمی سخت شود. اما اصلا امیدتان را از دست ندهید! مشاوره تیزهوشان نهم به دهم به شما کمک می کند تا با داشتن یک برنامه جامع و هدفمند بتوانید منابع آزمون تیزهوشان رابه خوبی خوانده و بر روی آن مسلط شوید.

مشاوره رایگان تیزهوشان، شعار تبلیغاتی یا واقعیت؟!

برخی از موسسات و آموزشگاه ها برای اینکه بتوانند دانش آموزان را جذب کنند، با عنوانی همچون مشاوره تیزهوشان ششم رایگان و یا مشاوره تحصیلی رایگان تیزهوشان نهم، توجه افراد را به خود جلب می کنند و زمانی که برای گرفتن این خدمت رایگان با آن ها تماس بگیرید، به شما می گویند که زمان این مشاوره و یا ظرفیتش تمام شده است! البته برخی از موسسات ممکن است به شما یک مشاوره اولیه رایگان بدهند البته در صورتی که مطمئن باشند شما حتما ثبت نام خواهید کرد!

بهترین مشاور تحصیلی تیزهوشان با موسسه فرهنگی آموزشی موفقیت!

بهترین مشاور تحصیلی تیزهوشان با موسسه فرهنگی آموزشی موفقیت - بهترین مشاوره تحصیلی تیزهوشان - مشاوره تیزهوشان - موسسه موفقیت

موسسه موفقیت در سال های گذشته یکی از بهترین آموزشگاه های تیزهوشان در کشور بوده است که دانش آموزان زیادی با استفاده از کلاس ها و مشاوره این موسسه توانسته اند در آزمون ورودی تیزهوشان پذیرفته شوند. موسسه موفقیت در سال گذشته در مقطع تیزهوشان ششم حدود ۹۲ درصد و در مقطع تیزهوشان نهم حدود ۷۰ درصد قبولی داشته است! این آمار به خوبی نشان می دهد که شما با ثبت نام در کلاس ها و یا گرفتن مشاوره تحصیلی تیزهوشان می توانید شانس قبولی خود را چندین برابر نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه و قیمت مشاوره تیزهوشان می توانید با شماره تلفن موسسه موفقیت (۲۲۸۹۱۸۴۰-۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

4.5/5 - (2 امتیاز)