0
02122891840

مهندس سهیل ربیعی

بنیانگذار و موسس موسسه آموزشی موفقیت

کارشناسی عمران از دانشگاه خواجه نصیر تهران و کارشناسی ارشد MBA (مدیریت کسب و کار) از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

مهارت ها

مشاوره تحصیلی 99
تدریس هوش و GMATH 98
تدریس فیزیک 80
مدیریت کسب و کار 90
سئو 75
طراحی وبسایت 50

مهندس سهیل ربیعی متولد بهمن ماه ۱۳۷۴ ، تحصیلات دبیرستان را در دبیرستان ماندگار کمال در منطقه ۸ تهران پشت سر گذاشت. و توانست به مراحل پایانی المپیاد فیزیک ایران در سال ۱۳۹۲ راه پیدا کند.

کسب رتبه ۸۱۲ در کنکور سراسری ۱۳۹۳ انتهای راه او در دبیرستان کمال بود و ادامه مسیر آموزشی را در رشته ی عمران دانشگاه خواجه نصیر شروع کرد. در این بین بود که موسسه موفقیت تاسیس و راه اندازی شد ولی مانع مسیر کسب آموزش او نشد و پس از پایان دوره ی کارشناسی توانست با کسب رتبه ۱۷۱ کنکور ارشد وارد رشته ی MBA دانشگاه صنعتی امیر کبیر شود. که این مسیر همچنان ادامه دارد.

پس از مدتی کسب تجربه در زمینه آموزش و مشاوره تحصیلی در سایر موسسات کنکوری، در سال ۱۳۹۵ موسسه آموزشی موفقیت را که در ابتدا با نام “آکادمی کنکور به سوی موفقیت” بود را، راه اندازی کرد. و این مجموعه با گسترش در سال ۱۳۹۷ با نام “موسسه آموزشی موفقیت” و با مجوز رسمی از آموزش و پرورش منطقه ۴ تهران با قدرت و تجربه ای بیشتر شروع به کار کرد.

مهندس ربیعی سابقه برگزاری ده ها همایش کنکوری در دانشگاه های تهران ، خواجه نصیر و شهید بهشتی را دارد. و در طی این سال ها دانش آموزان زیادی را در زمینه مشاوره تحصیلی و آموزش همراهی کرده است. از افتخارات دانش آموزان کنکوری ایشان میتوان به رتبه ۱۴ کنکور تجربی سال ۱۳۹۷ (شیرین شهسوار حقیقی) – رتبه ۹۴ کنکور ریاضی سال ۱۳۹۷(حانیه احسانی) – رتبه ۲۶ کنکور تجربی ۱۳۹۸(آهو عضدانلو) و رتبه ۲۱ کنکور ۱۴۰۰(مائده حیدری) به همراه بیش از ۱۰۰ رتبه ی سه رقمی در این سال ها اشاره کرد.

در حال حاضر ایشان فقط با دانش آموزانی که میتوانند از آزمون ورودی ایشان موفق خارج شوند را به صورت مشاوره شخصی قبول میکند و این دانش آموزان وارد تیم امید رتبه زیر ۱۰۰ موسسه موفقیت میشوند که به صورت شخصی با مهندس، مشاوره و برنامه ریزی دارند. سایر دانش آموزان ابتدا میبایست با دستیاران مهندس ربیعی مشاوره تحصیلی را طی کنند و اگر تواسنتند در طی سال تحصیلی در آزمون ورودی نمره قبولی را کسب کنند، میتوانند وارد تیم امید رتبه زیر ۱۰۰ شوند و با مهندس ربیعی به صورت شخصی مشاوره داشته باشند.

از سال ۱۳۹۸ ایشان تدریس درس هوش و استعداد تحلیلی و GMATH را به صورت کاملا تخصصی در مقاطع ششم ، نهم و کارشناسی ارشد شروع کردند. و در این سال ها یکی از تاثیرگذار ترین اساتید در زمینه سبک نوین تدریس هوش برای دانش آموزان این مقاطع بودند. همچنین در کنکور ارشد سال ۱۳۹۹ توانستند با کسب درصد ۹۵% رتبه ی ۸ ام GMATH در کشور را کسب کنند.

در حال حاضر مهندس ربیعی تعداد محدودی دانش آموز خصوصی مشاوره و تعداد محدودی کلاس برای تدریس هوش و GMATH در طی هر سال ارائه میدهد.