کلاس تیزهوشان نهم ، آمادگی آزمون ورودی و سمپاد نمونه دولتی

کلاس تیزهوشان نهم ، آمادگی آزمون ورودی سمپاد و نمونه دولتی

ریاضی و علوم تیزهوشان نهم به دهم

شروع دوره تابستان:

21 تیر 1400

پایان دوره تابستان:

24 شهریور 1400

شروع دوره طی سال:

28 مهر 1400

پایان دوره طی سال:

15 اردیبهشت  1401

حضوری

آنلاین

فیلم ضبط شده

ریاضی و علوم تیزهوشان نهم به دهم

تماس با موسسه موفقیت و ثبت نام تلفنی

021-22891840

معرفی کلاس تیزهوشان نهم موفقیت

کلاس نکته و تست نهم – هرساله از دانش آموزان نهمی در انتهای سال ، برای انتخاب دانش آموزان برتر به منظور ثبت نام در مدارس برتر اعم از نمونه دولتی ، تیزهوشان و دیگر مدارس دولتی و غیر انتفاعی آزمونی گرفته می‌شود. مباحث این آزمون دروس پایه هشتم و نهم می‌باشد و دانش آموزان برای قبولی در این آزمون نیاز دارند تا علاوه بر اینکه معدل کتبی تشریحی ترم اول و دوم نهم بالایی داشته باشند، در آزمون تستی جزء نفرات برتر باشند. سطح سختی سوالات آزمون ورودی از سطح سوالات کتب درسی بسیار بالاتر بوده و لازمه ی قبولی هر داوطلبی در این امتحان آموزش های پیشرفته و فراتر از کتب درسی می‌باشد. اگر می‌خواهید در انتهای پایه نهم در یکی از مدارس برتر قبول شوید و با این کار راه خود را برای قبولی در رشته های درجه ۱ و دانشگاه‌های برتر ایران هموار کنید، دوره های زیر را مشاهده کنید و یا فرم تماس انتهای این صفحه را پر کنید تا مشاوران موسسه آموزشی موفقیت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم را ارائه دهند. ریاضی پیشرفته نهم و علوم پیشرفته نهم جز مباحث اصلی این کلاس‌ها می‌باشند.

پخش ویدیو

نکاتی که پیش از شرکت در آزمون ورودی باید بدانید

طبق بررسی نتایج مدارس تهران و شهر های بزرگ کشور در کنکور سراسری در مقایسه با دیگر مدارس ، حدود ۶۷% رتبه های ۳ رقمی کنکور در رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی از دانش آموزان مدارس تیزهوشان بوده اند. ۱۵% از دانش آموزان مدارس نمونه دولتی بوده اند و ۱۲% از دانش آموزان مدارس غیرانتفاعی برتر بوده اند و تنها ۶% دانش آموزانی که رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور را کسب کرده اند در مدارس دولتی عادی و سایر مدارس غیرانتفاعی تحصیل می‌کردند. این روند در رتبه های بین ۱۰۰۰تا ۳۰۰۰ کنکور سراسری که حدنهایی قبولی در رشته های خوب شهر های بزرگ ایران است. تقریبا با همین روند طی می‌شود.

بنابر نتایج بالا ، تحصیل دانش آموزان در مدارس برتر که شامل تیزهوشان، نمونه دولتی و برخی دبیرستان های غیرانتفاعی برتر است، آن هم در دوره ی دوم دبیرستان میتواند تضمین کننده رتبه برتر شدن دانش آموزان در کنکور سراسری باشد.

درصد قبولی تیزهوشان

ازاین رو دانش آموزان پایه نهم هدفشان کسب قبولی در بهترین رشته بهترین دانشگاه های سراسری تهران و شهر های بزرگ هستند. می‌بایست این نکته را بدانند که  خرداد پایه نهم آخرین زمان ورود دانش آموزان به مدارس برتر می‌باشد.

برای بررسی دقیق تر نگاهی به شهریه مدارس بالا می اندازیم. مدارس تیزهوشان هر ساله از دهم تا دوازدهم شهریه ای حدود ۵ الی ۸ ملیون تومان دارند که برای تمام پایه از دهم تا کنکور یکسان است. مدارس نمونه دولتی شهریه ای حدود ۲ الی ۶ ملیون دارند و مدارس غیرانتفاعی، شهریه‌های سرسام آوری دارند که از هر سال ۲۰ میلیون تومان شروع می‌شود و براساس پایه تحصیلی و منطقه مدرسه و میزان خدمات تا ۵۰ میلیون تومان هم می‌رسد.

حال این موضوع مطرح می‌شود که دانش آموزانی که در مدارس تیزهوشان تحصیل می‌کنند علاوه بر شانس حدود ۷ برابری در کسب رتبه های برتر کنکور، در مجموع ۳ سال دوره دوم دبیرستان حدودا ۱۰۰ میلیون تومان کمتر شهریه پرداخت می‌کنند.

همچنین دانش آموزان مدارس نمونه دولتی با داشتن شانس ۱٫۵ برابری نسبت به مدارس غیرانتفاعی نیز، حدودا ۱۲۰ میلیون تومان کمتر شهریه پرداخت می‌کنند.

هر ساله در اردیبهشت و خرداد یا گاها تیرماه پایان سال نهم، از دانش آموزان متقاضی آزمون ورودی پایه دهم برگزار می‌شود. این آزمون در کل به ۳ دسته تقسیم می‌شود. آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، آزمون ورودی مدارس غیر انتفاعی

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان: این آزمون بصورت هماهنگ کشوری برگزار می‌شود و شامل ۱۰۰ سوال تستی است. شرط شرکت در این آزمون کسب معدل ۱۸ به بالا در پایه هشتم و ترم اول پایه نهم. در نتیجه نهایی شما، معدل موثر نیست و فقط رعایت شرط داشتن حداقل معدل لازم است. منابع این آزمون از پایه هشتم و نهم می‌باشد. آزمون شامل ۲ دفترچه استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی است. که دفترچه استعداد تحلیلی، دفترچه اول آزمون است و شامل ۵۰ سوال هوش از ۶ مبحث می‌باشد که دارای ۵۰ دقیقه زمان است.

دفترچه دوم، دفترچه استعداد تحصیلی است که شامل ۵۰ سوال از دروس هشتم و نهم است که در مجموع ۷۰ دقیقه زمان دارند.

طبق نتایج سال های گذشته کسب نتیجه ۹۰% در هوش و میانگین ۸۵% در دروس تحصیلی هشتم و نهم، کف قبولی است.

- کلاس تیزهوشان نهممباحث آزمون ورودی تیزهوشان نهم
 
 

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی: این آزمون بصورت هماهنگ استانی برگزار میشود و شامل ۱۰۰ سوال تستی است. شرط شرکت در این آزمون کسب معدل ۱۷ به بالا در ترم اول و دوم پایه نهم است. در نتیجه نهایی شما، ۵۰% معدل تاثیر دارد و ۵۰% آزمون تستی. منابع این آزمون فقط از پایه نهم می‌باشد. آزمون شامل ۱ دفترچه سوال است و در مجموع ۱۲۰ دقیقه زمان دارد.

طبق نتایج کسب شده در سال های گذشته، درصد کل ۸۰% و معدل کل ۱۹ کف قبولی است.

- - کلاس تیزهوشان نهممباحث آزمون ورودی نمونه دولتی نهم

آزمون ورودی مدارس غیرانتفاعی برتر: این آزمون بصورت جداگانه برای هر مدرسه برگزار می‌شود و تعداد سوالات و زمان متفاوت است. اکثر مدارس غیرانتفاعی آزمون شبیه به آزمون تیزهوشان یا نمونه دولتی برگزار می‌کنند و سطح سوالات اکثرا در حد آزمون تیزهوشان است.

ویژگی های کلاس تیزهوشان نهم آموزشگاه موفقیت

کلاس‌های آمادگی آزمون ورودی تیزهوشان و سایر مدارس برتر تهران آموزشگاه موفقیت در سال ۱۴۰۰ طبق برنامه زیر است.

کلاس‌های ریاضی و علوم نهم از تابستان ۱۴۰۰ شروع می‌شود تا اردیبهشت ۱۴۰۱ ادامه دارد. کلاس‌های فارسی و عربی و هوش از پاییز آغاز می‌شوند. در تمام دوره‌ها تدریس و تست زنی انجام می‌شود.

همچنین دانش آموزان از شروع دوره می‌بایست در آزمون تعیین سطح آنلاین ما که از دروس ریاضی و علوم هشتم است، شرکت کنند و بر اساس نتیجه آزمون، در ۲ سطح پیشرفته و فوق پیشرفته تقسیم می‌شوند و در ۲ کلاس جدا از هم قرار می‌گیرند.

در کلاس های پیشرفته از سطح کتاب درسی تدریس می‌شود و در ادامه مطالب بالاتر از کتاب و ویژه آزمون ورودی آموزش داده می‌شود. در ادامه تست و تمرین حل می‌شود و در کلاس‌های فوق پیشرفته از ابتدا با علم به اینکه دانش آموزان مطالب سطح کتاب را در مدرسه می‌آموزند، اساتید شروع به تدریس فراتر از کتاب می‌کنند و در ادامه تست‌ها و تمارین بیشتری حل می‌شود.

دانش آموزان می‌توانند با عملکرد خوب در کلاس پیشرفته و کسب نمرات عالی در امتحانات تستی به سطح فوق پیشرفته بروند و دانش آموزانی که در کلاس فوق پیشرفته نتوانند عملکرد خوبی داشته باشند به سطح پیشرفته سقوط می‌کنند. این تغییر در کلاس‌ها پایان تابستان و پایان پاییز و پایان زمستان انجام می‌شود و ملاک تغییر نمرات داتش آموزان در آزمون های دو هفته یکبار موفقیت و نمرات تکالیف و فعالیت کلاسی است .

جزوه

در هر دوره جزوه ی درسی در پنل داوطلبان قرار می‌گیرد. این جزوات حاصل سال‌ها تجربه اساتید کلاس های تیزهوشان است. تمام نکات مورد نیاز برای قبولی در آزمون ورودی تیزهوشان سایر مدارس برتر در آن‌ها گنجانده شده است.

منابع تست زنی

جزوات کلاس‌ها دارای تعدادی تست درجه 1 آموزشی هستند که در دل هر یک نکات اصلی نهفته است. علاوه بر این، برای هر درس کتاب‌های کمک درسی خاصی معرفی می‌شود. که این کتاب ها منبع تست زنی و تکالیف دانش آموزان هستند. که همگی می‌بایست آن را تهیه کنند.

اساتید با تجربه

موسسه موفقیت در انتخاب اساتید دوره‌ها بسیار دقیق بوده وشرط حضور در موفقیت، تخصص و تجربه عملی چندین ساله در پایه مرتبط است. این دوره متشکل از 2 استاد مطرح و باتجربه در حوزه های آموزش ریاضی و هوش است.

تقویت ریاضی و هوش

در این دوره هم می‌توانید ریاضی پایه پنجم و ششم خود را تقویت کنید. هم می‌توانید با یادگیری فوت و فن‌های حل مساله‌های هوش در تمام جنبه‌ها خودتان را برای قبولی در آزمون ورودی تیزهوشان آماده کنید.

تکالیف برنامه ریزی شده

از ابتدای دوره تا انتهای آن برای تسلط دانش آموزان بر مباحث آزمون ورودی تیزهوشان، 2 نوع تکلیف در نظر گرفته شده است. تکالیف اساتید که یک هفته زمان پاسخگویی دارند و تکالیف مشاور که به صورت روزانه هستند.

ارزیابی و سنجش

هر 2 هفته یکبار آزمون شبیه ساز آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی با توجه به مباحثی که تا آن زمان تدریس شده است از دانش آموزان گرفته می‌شود. و کارنامه هریک فردای آن روز در پنل دانش آموز قابل مشاهده و چاپ است.

سیستم پیشرفته کلاسها

کلاس‌ها تحت سیستم LMS موسسه برگزار می‌شود. تمام کلاس‌ها دارای سیستم BIG BLUE BUTTON می‌باشند و قطعی کلاس‌ها به تقریبا صفر است. آزمون‌های آنلاین و تکالیف، همگی از سیستم LMS برگزار می‌گردد.

کلاس های 2 سطحی

پس از ثبت نام آزمون تعیین سطح گرفته میشود و دانش آموزان در 2 سطح A و B گروه بندی می‌شوند. تا سطح آموزش هر گروه مطابق دانش اولیه هر فرد باشد. دانش آموزان میتوانند در طی دوره با نمرات آزمون های خود بین کلاس‌های A و B جابجا شوند.

پخش ویدیو

دوره تابستان ریاضی و علوم آمادگی آزمون ورودی

حضوری

زمان ثبت نام به پایان رسیده است.
ظرفیت 100%

آنلاین

زمان ثبت نام به پایان رسیده است.
ظرفیت 100%

آفلاین (فیلم و محتوا آماده)

امکان ثبت نام و دریافت به محض ثبت نام میباشد
ظرفیت 35%

ثبت نام به پایان رسیده است

ثبت نام به پایان رسیده است

دروس ارائه شده در تابستان

ریاضی

علوم

دوره جامع آزمون ورودی نهم به دهم - مهر تا اردیبهشت 1400

حضوری

امکان ثبت نام میباشد
ظرفیت 78%

آنلاین

امکان ثبت نام میباشد
ظرفیت 82%

آفلاین (فیلم و محتوا آماده)

امکان ثبت نام و دریافت محتوا هفته به هفته از مهر تا اردیبهشت
ظرفیت 35%

ثبت نام : تماس با 02122891840

ثبت نام : تماس با 02122891840

دروس ارائه شده در دوره مهر تا اردیبهشت

ریاضی

علوم

هوش و استعداد تحلیلی

فارسی

عربی

دوره حضوری طی سال

آمادگی آزمون ورودی ششم به هفتم
قیمت:تماس بگیرید 021-22891840
 • از مهر 1400 تا اردیبهشت 1401
 • 50 جلسه ریاضی 50 جلسه علوم
 • هوش،فارسی،عربی هریک25 جلسه
 • کلاس های حضوری
 • 12 مرحله آزمون شبیه ساز آنلاین
 • 25 مرحله برنامه ریزی مطالعاتی
 • بیش از 10000 نمونه سوال
ظرفیت تکمیل شده 33%

دوره آنلاین طی سال

آمادگی آزمون ورودی ششم به هفتم
قیمت:تماس بگیرید 021-22891840
 • از مهر 1400 تا اردیبهشت 1401
 • 50 جلسه ریاضی 50 جلسه علوم
 • هوش،فارسی،عربی هریک 25 جلسه
 • دوره آنلاین در پنل اختصاصی
 • 12 مرحله آزمون شبیه ساز آنلاین
 • 25 مرحله برنامه ریزی مطالعاتی
 • بیش از 10000 نمونه سوال
ظرفیت تکمیل شده 42%

فیلم‌ضبط‌شده‌طی‌سال

آمادگی آزمون ورودی ششم به هفتم
برای مشاهده قیمت ها کلیک کنید قابل دانلود و مشاهده آنلان
 • 50 جلسه ریاضی50 جلسه علوم
 • هوش،فارسی،عربی هریک 25 جلسه
 • قابلیت دانلود به محض خرید
 • 12 مرحله خودآزمایی آنلاین
 • قابلیت دانلود برنامه مطالعاتی
 • + بیش از 10000 نمونه سوال
ظرفیت تکمیل شده 15%

تماس با موسسه موفقیت و ثبت نام تلفنی

021-22891840

آیا برای قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم، نیاز به کلاس می‌باشد؟

با توجه به اینکه سطح سوالات از سطح کتاب درسی بالاتر می‌باشد، شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون تیزهوشان می‌تواند کمک بسیار زیادی به قبولی شما کند.

قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سخت تر است یا آزمون تیزهوشان نهم به دهم؟

با توجه به اینکه ظرفیت این مدارس در سال ششم به هفتم بیشتر می‌باشد، بنابراین قبول شدن در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به مراتب راحت تر از آزمون تیزهوشان نهم به دهم خواهد بود.

بهترین زمان برای ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان ششم چه زمانی است؟

بهترین زمان برای شروع از تابستان می‌باشد که مطالب به آرامی و تدریجی آموزش داده شود. اما اگر زمان را از دست داده‌اید اصلا نگران نباشید زیرا در دوره های بعدی نیز با کلاس های فشرده و جمع بندی می توانید بهترین عملکرد را در آزمون تیزهوشان داشته باشید.

دوره آموزشی

28 مهر تا 15 اردیبهشت

طول دوره

8 ماه

تعداد جلسات

173 جلسه

زمان آموزشی

173 ساعت

نوع آموزش

حضوری ، آنلاین ، فیلم

برای دریافت جزئیات تماس بگیرید

برای دریافت جزئیات تماس بگیرید

برای دریافت جزئیات تماس بگیرید

برای دریافت جزئیات تماس بگیرید

برای دریافت جزئیات تماس بگیرید

پنل آموزشی اختصاصی

پنل آموزشی کلاس

پنل آموزشی اختصاصی

 • امکان ثبت نام دوره‌ها به صورت حضوری، آنلاین و یا خرید فیلم ضبط شده
 • دسته بندی منظم منابع و آموزش‌های هر جلسه
 • دسترسی بلندمدت به منابع دوره در پنل
 • امکان مشاهده ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا
 • امکان دانلود جزوات، اسلایدهای استاد و فایل های موردنیاز
 • امکان دانلود پکیج نمونه سوالات و آزمون‌های شبیه ساز 
 • امکان خریدن نمونه سوالات جدید شخصی سازی شده
 • امکان مشاهده و دانلود منابع بیشتر در هر جلسه
 • تعریف تمرین و تکلیف و امکان ارسال تمرینات در پنل با بازه زمانی مشخص
 • امکان شرکت در کلاس‌های رفع اشکال 
 • بررسی و ارائه نظر استاد و هم دوره‌ای ها روی تمرینات ارسالی دانش آموزان
 • هر 2 هفته یکبار آزمون شبیه ساز
 • مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی پیوسته در طی دوره‌ها

افتخارات و قبولی ها

نتایج و قبولی‌ها در 3 سال اخیر

0
دانش آموز
0
قبول‌تیزهوشان
0 %
درصد قبولی
Previous
Next

میخوای وارد فضای کلاس های مجازی موسسه موفقیت بشی و همه چیز رو از نزدیک ببینی؟

ما براتون این فرصت رو مهیا کردیم که بتونی فضای کلاس های آنلاین مارو ببینی. پس همین الان روی لینک پایین بزن و وارد پنل کلاس ها شو!!

پس از کلیک روی دکمه زیر ، نام کاربری و رمز عبور رو 999321 بزن تا بتونی وارد بشی

پیش از ثبت نام سوال دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا مشاوران تخصصی پایه نهم موسسه موفقیت با شما تماس بگیرند و به سوالات شما پاسخ دهند.

تلفن های آموزشگاه موفقیت:

02122891840 – 02122871496

آدرس آموزشگاه موفقیت:

تهران، پاسداران، نگارستان ششم، پلاک55، طبقه سوم