0
02122891840

اردو نوروز، فرصتی برای قبولی در کنکور

اردوی نوروز چیست؟ اگر دانش آموز باشید و یا به عنوان پدر و مادر در خانه خود فرزند دانش آموز داشته باشید، احتمالا نام اردو نوروز به گوشتان خورده است. اما سوالی که برای بسیاری از والدین پیش می آید این است که اردوی نوروز یا اردوی نوروزی چیست؟ در ادامه با آموزش سنتر همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم.

اردوی نوروز، بهترین فرصت برای جمع بندی پایانی دروس

مسلما هرچه به زمان برگزاری کنکور نزدیک می شویم استرس دانش آموزان نیز بیشتر می شود. به همین دلیل باید شرایط را به وجود آورد تا علاوه بر کاهش استرس، بهترین فرصت از زمان تعطیلات عید نیز فراهم شود.

اردوی نوروز چیست؟

اردو نوروزی دقیقا همان فرصتی است که باید در اختیار هر دانش آموزی قرار بگیرد. به بیان بهتر اردوی نوروزی زمان سوخته ای است که هر دانش آموزی آن را به سادگی از دست می دهد. اما با شرکت در اردوی عیدانه می توانید گامی بسیار مهم برای کسب نتیجه بهتر در کنکور به دست بیاورید. با این توضیحات می توانیم به بررسی سوال بعدی بپردازیم.

اردوی نوروزی چه تاثیری در نتیجه کنکور دانش آموزان دارد؟

مهمترین تلاش ما در آموزش سنتر در برنامه های اردوی نوروزی (اردوی نوروز ۹۹) بررسی نکات کنکوری و رفع اسکال برای دانش آموزان است. همچنین در برنامه های خود فرصتی را برای رفع اشکال و شناخت نقاط قوت و ضعف دانش آموزان قرار می دهیم.

اجرای تمام این برنامه ها در اردوی عیدانه به دانش آموزان کمک شایانی می کند و در ایجاد انگیزه آنها نقش موثری دارد. شرکت در برنامه های نوروزی اردو در افزایش روحیه و اعتماد به نفس دانش آموزان نیز نقشی اساسی دارد. در بین تمام خدمات اردوی نوروزی انجام آزمون های دوره ای و منظم نیز لحاظ شده است تا فرزندان شما به ارزیابی خود نیز بپردازند.

اردوی نوروزی و برنامه ریزی درسی

برنامه های اردوی عید چیست؟

تمام برنامه های اعلام شده در اردوی نوروزی زیر نظر اساتید و مشاورانی حرفه ای صورت می گیرد که تجارب ارزشمندی در زمینه مشاوره کنکور دارند. اساتید و مشاورانی که خود همگی از دانشجویان برتر کنکور در سال های پیشین بوده اند. البته علاوه بر اساتید و مسئولان، دانشجویان برتر دانشگاه های معتبر کشور نیز در مدت اردوی نوروزی در کنار دانش آموزان قرار دارند. این دانشجویان می توانند در مورد نحوه مطالعه، بررسی نکات کنکوری و ایجاد انگیزه در دانش آموزان نقش مهمی ایفا کنند.

شرایط زمانی شرکت در اردوی نوروزی ۹۹

ممکن است از خود بپرسید: شرایط زمانی شرکت در اردو مطالعاتی نوروز ۱۳۹۹ آموزشگاه موفقیت چگونه است؟ باید بگوییم که یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد آموزش سنتر فراهم آوردن ساعت های طولانی حضور در اردو است.

بسیاری از مراکز آموزشی به مدت ۱۰ روز و از ساعت ۷ صبح تا ۴ الی ۵ بعد ظهر اقدام به برگزاری اردو می کنند. ولی اردوی نوروز آموزش سنتر به مدت ۱۳ روز و از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب انجام می پذیرد؛ بنابراین، افزایش ساعت مطالعه و حضور در دانشگاه باعث شده است تا دانش آموزان حداکثر استفاده از زمان را در روزهای نوروز کسب کنند.

اردو نوروز، فرصت طلایی کنکور

همچنین به منظور ایجاد شرایطی بهتر خدمات دیگری نیز فراهم کرده ایم. اختصاص میز استاندارد و بزرگ به ابعاد ۹۰ در ۱۲۰ سانتی متر به هر یک از دانش آموزان در طی اردو نوروزی نیز مزیتی بی رقیب است. از این رو، داوطلبان می توانند به راحتی هر گونه وسیله مورد نیاز خود را بر روی میز قرار داده و با دسترسی آسان در تمام ساعات مطالعه از آن‌ها بهره‌مند شوند.

در نظر گرفتن وعده های غذایی از رستوران های معتبر و باکیفیت تهران نیز برای افزایش رفاه دانش آموزان از جمله خدمات استثنایی مادر آموزش سنتر است. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید بررسی برنامه اردوی مطالعاتی نوروز در این زمینه به خوبی شما را راهنمایی می کند.

اهمیت حضور در اردوی نوروز چیست؟

بی جهت نیست که نوروز را به عنوان دوران طلایی کنکور یاد می کنند، این روزها به دلیل زمان زیاد و فراغت ذهنی دانش آموزان از امور مدرسه  می تواند در برگیرنده ساعات مطالعاتی مؤثر باشند. پس ضروری است به بهترین نحوه ممکن از روزهای نوروز نهایت استفاده کنید. پیش از ادامه مطلب به عنوان آخرین پیشنهاد می کنیم به بررسی بهترین پانسیون مطالعاتی دخترانه شرق تهران نیز بپردازید.

ضروری است به اردوهای مطالعاتی عید نوروز به شکل یک فرصتی عالی نگاه کنید. هدف شما باید استفاده حداکثری از زمان در زوهای منتهی به کنکور باشد. دید و بازدید های عید و موضوعات مرتبط با این رویداد سالانه، می تواند زمان زیادی را از شما بگیرد.

اردونوروز

اما اردوی نوروزی در کنار پرداختن به دروس و مسائل کنکوری، می توانند کمکی عالی برای تغییر و تنوع در روند مطالعه و آمادگی ذهنی شما برای روبرو شدن با کنکور باشد. در این راستا، مؤسسه آموزش سنتر هر آنچه در قالب اردو مطالعاتی نوروز است را در بهترین شکل خود در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.

ثبت نام در اردوی نوروزی آموزش سنتر

با توجه به مطالب عنوان شده تابحال باید به خوبی متوجه اهمیت اردوی نوروز و اینکه اردوی نوروزی چیست شده باشید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای نوروزی امسال (۱۳۹۹) فرصت را غنیمت شمرده و برای شرکت در اردوی نوروزی اقدام کنید.

تعطیلات عید فرصت بسیار خوبی برای ایجاد تغییری اساسی در نتیجه و رتبه کنکور است. پس پیشنهاد میکنیم هرچه سریعتر برای شرکت و ثبت نام اردو نوروز اقدام کنید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با شماره های اعلام شده در تماس باشید و سوالات خود را با کارشناسان ما در آموزش سنتر در میان بگذارید.

Rate this post
دیدگاه کاربران
 • سروش 21 دی 1398

  سلام برای بچه هایی که از شهرستان می ایند هم خوابگاه دارین؟

  • آموزش سنتر 21 دی 1398

   سلام – بله – اردو نوروز موسسه موفقیت برای داوطلبان شهرستانی خوابگاه و سرویس رفت و برگشت تا خوابگاه به همراه ناظر داخل خوابگاه (۲۴ ساعته ) دارند تا داوطلبان شهرستانی بتوانند به راحتی در اردوی نوروز موسسه موفقیت از تمام شهر ها حاضر شوند و شرکت کنند .

 • زهرا رضایی 22 دی 1398

  سلام ساعت مناسب مطالعه در دوران نوروز چقدر است؟

 • رهایی 23 دی 1398

  سلام روزتون بخیر از طریق سایت تون هم میتونم رزرو اردوی نوروز رو هم انجام بدم؟

 • ثارمن 23 دی 1398

  سلام ممنون میشم محل دقیق برگزاری اردوی نوروز رو بگید کجاست؟

 • sedighi 24 دی 1398

  سلام ایا با پوشش رسمی باید بیایم یا هر لباسی میتونیم بپوشیم؟

 • خسروی 24 دی 1398

  چنتا درس و میتونیم بصورت کامل همراه تستاش در اردوی نوروز بخوانیم؟

 • هومن 25 دی 1398

  سلام ایا برای پسرا که از شهرستانم میان خوابگاه هست؟

 • مصطفی 25 دی 1398

  شرط معدل هست برای شرکت در اردوی نوروز؟

 • رهایی 28 دی 1398

  تعدادقبولی های سال گذشته تون چقدر بود؟

 • سیاوش 28 دی 1398

  چه مدارکی برای ثبت نام مورد نیاز است؟

 • satari 30 دی 1398

  سلام شرکت در اردوی نوروزی شما ایا شامل تخفیف میشه؟

 • پرویزی 30 دی 1398

  ظرفیت پانسیون اردو نوروز دختران چقدر است؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.